"ARCHITEKTURA S PŘÍBĚHEM…"
Naše domy poznáte na první pohled především pro jejich vlídnost. Základem pro příběh jejich architektury jsou dialog s klientem, nezaměnitelný vnější vzhled domu a funkčně promyšlený přesto útulný interiér.

Již více jak 13 let poskytujeme kompletní architektonické služby. Pro naše klienty se snažíme být průvodci a partnery od prvního návrhu až po dozor v průběhu realizace.

Specializujeme se na rezidenční projekty (rodinné domy, obytné interiéry, půdní vestavby a bytové domy), dále na interiéry restaurací, kanceláří, obchodů či na stavby provozoven. Navrhujeme stavby z moderních materiálů, vždy zohledňujeme konkrétní požadavky klienta s přihlédnutím k ekologickým a ekonomickým parametrům stavby. Máme také velké zkušenosti s rekonstrukcemi prvorepublikových domů.

Naše služby zahrnují:

1) Architektonické návrhy a projekty
Pro naše architektonické návrhy zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci ve všech stupních dle stavebního zákona. Dále zpracováváme prováděcí dokumentace a výkazy výměr, které jsou rozhodujícím podkladem pro racionální výběr dodavatele stavby a samotnou realizaci.

2) Návrhy interiérů
Naše interiéry jsou při projektování řešené koncepčně již od začátku celého procesu tak, že interiér je nedílnou součástí architektury celého domu a vytváří jeho nezaměnitelnou přidanou hodnotu.

3) Dozor - pomoc v průběhu realizace
Na našich stavbách provádíme autorský a technický dozor TDI, který pomáhá investorům v průběhu realizace postavit vyprojektovaný dům a orientovat se v nabídce dodavatelů.

Realizations and projects