JRA Jaroušek Rochová architekti

JRA Jaroušek Rochová architekti

Hlavní obrázek

Náš atelier navrhuje soudobé domy, které se nezříkají tradic. Důležitá je pro nás souhra interiéru a exteriéru s velkým důrazem na každý detail. Jsme autorizovanými architekty. Řešíme všechny stupně projektové dokumentace od studie, přes projekty pro územní rozhodnutí a stavební povolení, detailní prováděcí dokumentaci až po autorský dozor při realizaci. Zabýváme se jak návrhy novostaveb a rekonstrukcemi, tak i interiéry a designem. Každý nový projekt je pro nás velkou výzvou. Většinu projektů řešíme od celku až po detail, na který klademe velký důraz. Stavby navrhujeme klientům na míru, v každém domě a interiéru se snažíme odrazit osobnost a jedinečnost jeho obyvatele. Komunikace s klientem je pro nás velice důležitá k docílení co nejlepšího výsledku. Architektonické projekty řešíme jak v České republice, tak i v jiných částech světa. Spolupracuje s vybraným okruhem projektantů - specialistů a konzultantů.

Realizations and projects

Ocenění
2011 - Grand Prix Architektů - Národní Cena za Architekturu v Kategorii rodinný dům za novostavbu rodinného domu v Malé Lhotě.
2012 - Designblok - Cena šéfredaktorů za Nejlepší prezentaci obchodu. Výstava Patricia Urqiola E2 pro Konsepti spolu s Liběnou Rochovou a Janem Činčerou.
2013 - Czech Grand Design - 2.místo v Kategorii obchod roku. Výstava Patricia Urqiola E2 pro Konsepti spolu s Liběnou Rochovou a Janem Činčerou.
2016 - Interiér roku 2015  - Hlavní cena v kategorii veřejný interiér za Cafe Záhorský.
2016 - Interiér roku 2015 - Absolutní vítěz napříč kategoriemi za interiér Café Záhorský.
2018 - Česká Cena za Architekturu - Nominace mezi 33 vybraných staveb na Českou Cenu za Architekturu za rekonstrukci Vily Zlatnice Praha.