Miniaturní vestavná zásuvková jednotka PIX – trefa do černého

Publisher
Tisková zpráva
19.06.2018 13:30
Elektro-System-Technik s.r.o.

Společnost Elektro-System-Technik s.r.o., výhradní zastoupení značky Bachmann v ČR a SR, představuje miniaturní vestavnou zásuvkovou jednotku Bachmann PIX. Můžete volit mezi klasickou elektrickou zásuvkou a uživatelským modulem, který nabízí velký prostor pro flexibilitu. Svým minimalistickým vzhledem, zpracováním a variabilitou je PIX pomyslnou trefou do černého!


Miniaturní PIX šetří místem

Slovo miniaturní nabývá na významu, když se vám PIX dostane do rukou. Jeho kompaktní rozměry a malá vestavná hloubka (cca 45 mm) vás o tom přesvědčí. Díky malým rozměrům tak máte prostor pro nejrůznější instalace - v kanceláři do pracovní desky stolu, v ložnici do nočního stolku, v kuchyni do čela skříňky apod. Fantazii se meze nekladou. PIX se snadno instaluje vždy zvenku do připraveného otvoru. PIX lze instalovat samostatně nebo v kombinaci vedle sebe.


Fantazii se meze nekladou

Prázdný montážní rámeček PIX lze jednoduše osadit jedním z mnoha uživatelských modulů - audiomodulem (např. Jack), videomodulem (např. HDMI, Display Port, Cinch, VGA), modulem pro datové přípojky (např. RJ 45, USB, SAT), modulem s dvojitou USB nabíječkou nebo například modulem s tlačítkem/vypínačem. Moduly se upevňují dvěma šroubky Torx, které jsou součástí dodávky modulu. V budoucnu tak lze modul kdykoli vyjmout a vyměnit za jiný. To zajišťuje velkou flexibilitu přípojného místa.


PIX dokáže vyniknout, ale i splynout s okolím

Miniaturní vestavná zásuvková jednotka PIX vychází vstříc požadavkům moderního interiéru. Standardně se PIX dodává s bílým a černým ozdobným kroužkem, příp. s kroužkem ve vzhledu nerezu. Jako příslušenství lze dokoupit sadu barevných kroužků nebo výkyvný kryt. PIX tak dokonale přizpůsobíte svým požadavkům a potřebám.


Víte, že…

Německý výrobce Bachmann má také nejširší nabídku zásuvkových jednotek pro byty i kanceláře s mnoha oceněními za design. Např. otočná zásuvková jednotka Bachmann Twist s malou zápustnou hloubkou v případě instalace do kuchyňské linky nepřekáží šuplíkům. Nebo elegantní výsuvný zásuvkový sloupek Bachmann Elevator. To vše perfektně řemeslně zpracované a z kvalitních materiálů. Mnoho dalších typů zásuvkových jednotek najdete v katalogu Přípojná pole.Navštivte náš showroom!

Chcete vidět produkty Bachmann naživo? Máte technické dotazy či nejasnosti? Domluvte si schůzku v našem showroomu, kde vám při dobré kávě zodpovíme jakékoli otázky. Kontakt: Sendi Murk, sendi.murk@est-praha.cz, telefon: 605 245 533.

Zdroje informací a e-shop

Bližší informace o zásuvkových jednotkách najdete v katalogu Přípojná pole. Vybrané zásuvkové jednotky zakoupíte na e-shopu EST nebo zašlete poptávku se specifikací na výše uvedený kontakt.
0 comments
add comment

Related articles