PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB/ZTI OLOMOUC

Contact
Michal Novotný
projekce@wellnetdesign.cz
tel. 608784477

Region
Czech, other
Inserted
20.09.2024 09:04
Do našeho týmu v Olomouci hledáme nové kolegy a kolegyně. Vaším hlavním úkolem bude využít své odborné znalosti a aktivně přispívat k neustálému zlepšování našich projektů, s důrazem na naplňování potřeb a očekávání klientů.
Naše autorské projekty zahrnují například stavby pro sport, vzdělávání a kulturu.
Náplň práce:
• Aktivní účast na zajímavých projektech zaměřených na interiérovou architekturu různých měřítek
• Tvorba architektonických návrhů a interiérů s ohledem na moderní a nízkoenergetické trendy
• Tvorba projektové dokumentace a inženýring
• Zajištění funkčnosti a ergonomie prostoru s ohledem na aktuální trendy a technologická řešení
Tvůj profil:
• Vysokoškolské vzdělání - architektura, pozemní stavitelství, TZB
• Znalost Revit (výhodou), AutoCAD, a MS Office
• Výborné komunikační schopnosti, týmová práce, samostatnost a organizační schopnosti
Nabízíme:
• Atraktivní finanční ohodnocení podle tvých zkušeností, praxe a přístupu k práci
• Stabilní a perspektivní zázemí renomované společnosti
• Možnost pracovat na prestižních a zajímavých projektech
• Profesní růst a školení v oboru
• Přátelské a otevřené pracovní prostředí v dobré lokalitě
Pokud tě nabídka zaujala, zašli svůj životopis na e-mail projekce@wellnetdesign.cz.
Těšíme se na tebe!