ARCHITEKT/KA INTERIÉRŮ-PRAHA

Contact
A8000
h.pukova@a8000.cz
tel. 725409498

Region
Prague
Inserted
19.09.2024 13:21
Do našeho týmu v Praze hledáme nové kolegy a kolegyně. Vaším hlavním úkolem bude využít své odborné znalosti a aktivně přispívat k neustálému zlepšování našich projektů, s důrazem na naplňování potřeb a očekávání klientů.
Naše autorské projekty zahrnují například Fórum Karlín, Společenské centrum Sedlčany oceněné titulem Stavba roku, a Pavilon Z, finalistu České ceny za architekturu, kde jsme navrhovali také interiéry. Rovněž se podílíme na návrhu nové podoby Hlavního nádraží v Praze, Brně, Chebu a Plzni.
Náplň práce:
• Aktivní účast na zajímavých projektech zaměřených na interiérovou architekturu různých měřítek
• Tvorba návrhů interiérů s ohledem na moderní trendy, včetně přípravy fyzických modelů
• Vytváření konceptů interiérů na základě požadavků klienta
• Návrh dispozičního řešení a výběr materiálů, barev, nábytku a dekorací
• Zajištění funkčnosti a ergonomie prostoru s ohledem na aktuální trendy a technologická řešení
Tvůj profil:
• Vysokoškolské vzdělání - ideálně architektura či interiérový design (3-5 let praxe)
• Znalost Revit (výhodou), AutoCAD, Adobe, Rhinoceros nebo 3ds Max, SketchUp a MS Office
• Praxe v oblasti návrhů interiérů (ideálně 2–5 let), zkušenosti s projektováním a realizací komerčních i rezidenčních projektů
• Výborné komunikační schopnosti, týmová práce, samostatnost a organizační schopnosti
Nabízíme:
• Atraktivní finanční ohodnocení podle tvých zkušeností, praxe a přístupu k práci
• Stabilní a perspektivní zázemí renomované společnosti
• Možnost pracovat na prestižních a zajímavých projektech
• Profesní růst a školení v oboru
• Bezplatný firemní kurz anglického jazyka
• Přátelské a otevřené pracovní prostředí – organizujeme společné akce jako výlety, sportovní aktivity (beach volejbal, lyžování, vodáctví, hokej)
Pokud tě nabídka zaujala, zašli svůj životopis na e-mail Hance Pukové: h.pukova@a8000.cz.
Těšíme se na tebe!