Architekt*ka pro Hřbitovy a pohřební služby hl. m. Prahy

Contact
Eva Ledvinová
eva.ledvinova@hrbitovy.cz
tel. 771282284

Region
Prague
Inserted
18.06.2024 11:15
Hřbitovy jsou důležitou součástí města, a to nejen ve své funkci pohřebišť. Jsou svébytným městským prostorem, v němž se odehrávají pietní obřady, vzpomínky, setkávání, ale i procházky, meditace a odpočinek (nejen věčný). Hřbitovy jsou rovněž zelenými plochami s významnou ekologickou funkcí i galeriemi pod širým nebem s charakteristickou architekturou a sochařskými díly mnoha období. V naší organizaci si uvědomujeme důležitost pietního prostředí, ale také dalšího potenciálu, který hřbitovy mají. Chceme je nejen zachovávat a udržovat, ale i kultivovat a jemně adaptovat tak, aby jejich podoba odpovídala současným a budoucím potřebám obyvatel města. Do našeho týmu proto hledáme schopného a inovativního architekta s urbanistickým cítěním, který se ujme klasických architektonických a urbanistických projektů a nebojí se pustit ani do netradičních projektů, které vnesou do hřbitovního prostoru moderní a inspirativní prvky.

Vaše náplň práce:

Budete tvořit vizi: Vaším úkolem bude administrovat a zpracovávat projektové záměry designového a stavebního charakteru od revitalizace veřejných prostranství po redesign obřadních síní, objednávkových kanceláří či technického zázemí hřbitovů.
Budete plánovat: Vytvářet investiční plány a manuály údržby pro každý hřbitov s ohledem na dotační možnosti.
Budete kultivovat: Rozpracovávat "Manuál pražských hřbitovů" do detailů pro každý hřbitov a navrhovat "akupunkturní" zásahy pro kultivaci jejich prostředí.
Budete spolupracovat: Zastupovat organizaci v procesu schvalování stavebních úprav hrobů, konzultovat a schvalovat zásahy uživatelů hřbitovů.
Budete sdílet know-how: Komunikovat se zřizovateli a správci dalších pražských pohřebišť a s technickým oddělením a vedoucími hřbitovních správ.
Budete řídit: Organizovat soutěže, dohlížet na realizované akce a připravovat veřejné zakázky.
Co od vás očekáváme my?

VŠ vzdělání v oboru architektura.
Schopnost vnímat specifika pietního prostředí, kultivovaně s ním pracovat, respektovat kulturní a náboženské tradice.
Vysokou úroveň komunikačních a prezentačních dovedností.
Schopnost koordinovat práci s projektanty, dodavateli a dalšími profesemi.
Schopnost samostatné práce.
Kreativitu a schopnost přinášet nové nápady.
A co můžete očekávat od nás?

Smysluplnou a inspirativní práci, která ovlivní vzhled a vnímání pražských hřbitovů.
Stabilitu zavedené městské organizace.
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou, v případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Platové zařazení: 11. platová třída, výsledný plat se odvíjí od výše započitatelné praxe a osobního příplatku.
5 týdnů dovolené.
Mimořádné odměny (zpravidla na kvartální bázi), stravenky, sick days, možnost Multisport karty.
Možnost práce na zkrácený úvazek.
Připojte se k nám a pomozte nám proměnit pražské hřbitovy v moderní a kultivované prostory plné klidu a krásy!

Váš životopis spolu s motivačním dopisem prosím zašlete na adresu jobs@hrbitovy.cz . Uzávěrka přihlášek: 30. 6. 2024.