Perfecto design

Perfecto design

Jeseniova 47, 130 00 Praha
+420 277 277 911
info@perfecto.cz

Hlavní obrázek
Perfecto design dodává již od roku 2007 na český trh produkty pro koupelny, které splňují přísná kritéria designu, kvality zpracování i provedení a přitom zůstávají za přijatelnou cenu. Namísto spolupráce s několika dodavateli vyhledává na celosvětovém trhu zboží, které nikdo jiný nenabízí.Původní e-shop o rok později doplnil showroom, který se neustále doplňuje a obměňuje tak, aby co nejlépe odpovídal současným trendům na trhu. Rok 2012 přináší další novinky a změny. Prostřednictvím e-shopu Perfecto design vstupuje na Německý a Rakouský trh.  V tomtéž roce nabírá vlastní tým designérů a spouští službu Návrhy koupelen. V současnosti jich má na svém kontě přes 400 a tento počet neustále roste.Největší změna je dílem letošního roku. Na stránkách perfecto.cz přibývá sekce speciálně vyhrazená pro architekty. Výhody partnerství shrnula společnost do několika stručných bodů:

-    Všechno pro koupelny vyřešíte na jednom místě
-    Pomůžeme po technické stránce
-    Zboží uskladníme a dodáme podle Vašich požadavků
-    Po přihlášení získáte výhodnější podmínky


Přihlášeným architektům mimo jiné nabízí rozšířený sortiment doplněný o výrobky a služby, kterým dlouhodobě dávají přednost.

Společnost se od svého vzniku silně orientuje na péči o zákazníka. Výjimečný přístup, zkušenosti a praktické znalosti jsou nově plně k službám i vám, architektům. 


0 komentářů
přidat komentář