Salon dřevostaveb 2019 – výzva na účast

Zdroj
Salon dřevostaveb 2019
Vložil
Tisková zpráva
06.10.2018 00:25
Prestižní mezinárodní přehlídka moderní architektury ze dřeva Salon dřevostaveb 2019 začíná v těchto dnech výzvou pro architekty na účast. Do termínu 8. 10. 2018 můžou zasílat architekti z ČR a SR ukázky (4-5 fotek + půdorysy) svých v uplynulém roce zajímavých realizovaných moderních dřevostaveb na salondrevostaveb@prodesi.cz a taky na této adrese a na čísle +420 732 705 574 získat více informací o akci, které ráda poskytne koordinátorka Salonu dřevostaveb, Klára Vlková.

Premiéra výstavy Salon dřevostaveb 2019, která se uskuteční ve dnech 7. - 10. února 2019 na veletrhu Dřevostavby 2019 na výstavišti Praha-Holešovice, bude provázena atraktivním odborným doprovodným programem sestaveným z přednášek a prezentací českých architektů i zahraničních hostů. Mezi nejočekávanější hosty patří rakouský architekt Oliver Sterl z tímu kanceláře RLP (Rüdiger Lainer + Partner) Wien, který představí jednu z nejvyšších dřevostaveb současnosti - 24-podlažní budovu HoHo Wien, jejíž dokončení se očekává ještě v tomto roce.

K výstavě Salon dřevostaveb 2019, která je již 14. ročníkem úspěšného projektu zacíleného na propagaci kvalitní moderní dřevěné architektury, vydávají organizátoři stejně jako v minulých letech publikaci Ročenka dřevostaveb, která se objeví v prodeji v prosinci 2018. Architekt Pavel Horák, ředitel a zakladatel Salonu dřevostaveb a lídr architektonicko-realizační kanceláře Prodesi/Domesi, Praha/Bratislava: "Věřím, že své realizace do nového ročníku Salonu přihlásí jak renomovaní architekti dřevostaveb, tak i začínající, mladší tvůrci. Chceme představit veřejnosti výstavou i publikací Ročenka dřevostaveb opět široké spektrum nejzajímavějších moderních dřevostaveb, které aktuálně vznikli a vynikají kvalitní architekturou a děkujeme předem všem, kteří se do projektu zapojí."

Po pražské premiéře má Salon dřevostaveb 2019 namířeno do Bratislavy, kde se uskuteční premiéra pro slovenskou odbornou i laickou veřejnost. Salon dřevostaveb 2019 zavítá později v průběhu roku 2019 i na další místa v České republice. Víc detailů o akcích a programu Salonu dřevostaveb najdou zájemci na www.salondrevostaveb.cz
0 komentářů
přidat komentář