Přihlaste svou realizaci do soutěže Interiér roku. Hager vás podpoří!

Vložil
Tisková zpráva
07.02.2020 08:15
Hager Electro s.r.o.

Nenechávejte si své skvělé realizace jen pro sebe – přihlaste je do soutěže Interiér roku, kterou vyhlašuje Institut bytového designu. V rámci soutěže Interiér roku jsou každoročně oceňovány výjimečné soukromé i veřejné interiéry navržené českými a slovenskými architekty (doma i v zahraničí). Cílem soutěže je popularizovat originální bydlení, stejně jako mimořádný design obchodů, veřejných prostor, hotelů nebo restaurací, ale také působit prostřednictvím erudovaného názoru odborné poroty na širokou veřejnost – přinášet inspiraci a nastolovat trendy. Přihlásit své realizace mohou čeští a slovenští architekti do 20. února. Výsledky budou oznámeny na mezinárodním kongresu o bydlení Living Forum 31. března.


Partnerem letošního již pátého ročníku soutěže Interiér roku se nově stala společnost Hager. Ač technologická společnost zaměřená především na vývoj řešení a technologií pro domovní a komerční elektroinstalace, design hraje v portfoliu Hager nezastupitelnou roli. Nejen že do rodiny výrobků Hager patří vysoce ceněné vypínače berker, které sbírají designová ocenění po celém světě, ale i celá řada vyloženě technologických výrobků pro řízení a distribuci energie Hager nese hrdě cenu Red Dot Award.

Mimořádný důraz na špičkový design, kladený na vzhled vypínačů berker, dokládá i spolupráce společnosti Hager se členem poroty letošního ročníku soutěže Interiér roku, designérem a profesorem pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové Rony Pleslem. Rony Plesl navrhl v rámci společného projektu české pobočky společnosti Hager a designového obchodu MONOBRAND originální řadu vypínačů v rámci zakázkového programu Hager Manufaktura, jež byla poprvé představena na veletrhu Designblok 2018. Tuto jedinečnou sérii pocházející z České republiky německo-francouzský koncern Hager v rámci svého zakázkového programu Manufaktura nabízí ve více než 120ti zemích světa. Individualizované spínače vycházejí ze standardních řad berker R.3 a berker R.classic, nicméně na první pohled zaujmou křehkou a nápadnou krásou skla, typického materiálu spjatého nejen se jménem Ronyho Plesla, ale především s dlouhodobou sklářskou tradicí českých zemí. Tyto skleněné vypínače se tak staly další českou stopou ve světě designu a práce se sklem.

"S radostí podpoříme soutěž Interiér roku, věřím, že podobné přehlídky posilují vnímání důležitosti architektury a designu v očích široké veřejnosti,"
vysvětluje Thomas Grund, generální ředitel Hager Electro v České republice. "Rádi pomůžeme v zapojení do soutěže těm architektům, kteří ve svých realizacích používají naše vypínače berker," usmívá se Thomas Grund. Společnost Hager poskytne architektům, přihlašujícím do soutěže realizaci s vypínači berker, následující podporu:

  • Zaplacení vstupního poplatku 5 000 Kč
  • Pomoc s administrativním vyřízením přihlášky
  • Medializace realizace
  • Pozvánka k účasti na veletrhu Light + Building 2020
Uzávěrka přihlášek tohoto ročníku soutěže je 20. 2. 2020. Vybrané přihlášené realizace vám postupně představíme.

www.interierroku.cz
www.hager.cz/vypinac
Podpora pro architekty přihlašující do soutěže realizaci s použitými vypínači berker:
Hana.Gavlasova@hager.cz
0 komentářů
přidat komentář