POLIFORM: Týden pro architekty & designéry

Vložil
Tisková zpráva
06.06.2017 14:45
Při příležitosti otevření nového showroomu italské značky Poliform pořádá výhradní prodejce Týden pro architekty a designéry.

Slavná italská firma POLIFORM otevírá 30. května 2017 v centru Prahy, Klimentská 48 svůj nový showroom. Prostor, určený především architektům a designérům, povede zkušený tým značky STOPKA. Ten při této příležitosti připravil Týden pro architekty & designéry.

Od pondělí 12. do pátku 16. června budou každý den od 9.30 do 18.00 hodin v showroomu připraveny ukázky technologií virtuální reality pro interiérové navrhování.
"Doplnit návrh interiéru o virtuální prohlídku pro klienta je dnes světový trend, který představujeme v novém showroomu Poliform. Jedinečná technologie umožňuje architektům a designérům před samotnou realizací ověřit jejich koncept, ale také nabídnout klientovi naprosto nový zážitek a představu o tom, jak budoucí interiér bude vypadat," říká majitel firmy Jiří Stopka.
Během týdne pro architekty & designéry jsou připraveny nejen praktické ukázky virtuální reality a jejího využití při navrhování interiérů, ale i nové kolekce 2017 ikonických italských firem Varenna, Poliform a Minotti. Pro všechny účastníky Týdne jsou také v showromu Poliform připraveny individuální akce a nabídky.
Registrace individuálního termínu zdarma na www.arch.stopka.cz nebo mailem: info@stopka.cz

Italská rodinná firma Poliform byla založena v roce 1970 v Brianze poblíž Milána. Firma se nejprve zaměřovala na výrobu šatních skříní a obývacích stěn; postupem času sortiment rozšířila o výrobu kompletního interiérového vybavení pro celý dům. Dnes sortiment značky Poliform zahrnuje široké portfolio moderního nábytku: úložné systémy, skříně do ložnice i obývacího pokoje, jídelní stoly a židle, sedací soupravy, křesla, pohovky a postele a knihovny. Moderní kuchyně vyrábí pod samostatnou značkou Varenna.
Poliform vždy kladl velký důraz na špičkové provedení pro nejnáročnější klienty. Proto mezi designéry, kteří pro značku navrhují, najdeme jména jako je Marcel Wanders, Carlo Colombo, Vincent Van Duysen, Paolo Piva, Paola Navone, Studio Kairos, Robert Barbieri a Robert Lazzeroni a další.Týden pro architekty & designéry

12. - 16. června 2017, denně od 9.30 do 18.00 hodin 
  • Virtuální realita a její využití při navrhování interiérů - praktické ukázky
  • Kolekce 2017 ikonických italských firem Varenna, Poliform a Minotti
  • Individuální nabídky a akce pro architekty a designéry
Sjednejte si individuální termín mailem: info@stopka.cz nebo telefonicky: 221 851 045

Showroom Poliform
Klimentská 48, Praha 1
www.arch.stopka.cz
nové katalogy 2017 | Taittinger champagne bar | italské občerstvení | parkování v podzemních garážích budovy
0 komentářů
přidat komentář

Související články