Mark Johnson - Designing the Future City

For Human and Global Health

Pořadatel
Fakulta umění a architektury, Technická univerzita v Liberci

Místo konání
Malá aula G312, budova G TUL, Univerzitní nám. 1410/1, Liberec

Začátek
čt 30.1.2020 18:00

Odkaz
https://www.facebook ...
Přednášky

LiberecVložil
Tisková zpráva

zpět na článek
Přednáška, která proběhne v anglickém jazyce, se zabývá souvislostmi oborů plánování, urbanistického navrhování a lidského zdraví, aby odborníci lépe porozuměli tomu, jak jejich vlastní znalosti a zkušenosti z praxe mohou přispět k lepší budoucnosti.
Více než 150 let se urbanisté na praktické i teoretické úrovni zabývají způsoby, jak zlepšit kvalitu života a veřejného zdraví ve městech. Přes to však žijeme v době, kdy dochází k jeho zhoršování - nepřenosná chronická onemocnění, závislosti a jiná nepatogenní onemocnění jsou stále častější.
Je potřeba hledat cesty, jak skrze plánování a navrhování měst zlepšit kvalitu života a prostředí, abychom byli adaptabilnější a odolnější vůči rychlým změnám.
1 komentář
Přednáška se přesouvá na duben
FUA TUL
| 29.01.20 02:50
Vystoupení Marka Johnsona se přesouvá na úterý 28. dubna 2020 v 19:00 hodin.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.