Asistent prodeje/interiérový designér (student)

Kontakt
Markéta Fleischnerová
info@mfart.cz
tel. 775152221

Region
Praha
Vloženo
23.09.2024 21:04
Hledáme studenta interiérového designu, který má zájem pracovat dva dny v týdnu jako asistent v našem interiérovém obchodě.
Ideální kandidát je loajální, poctivý a nadšený pro interiéry a jejich design. Tato pozice je skvělou příležitostí pro studenty, kteří chtějí získat praktické zkušenosti v oboru.

Požadavky:
* Student interiérového designu
* Loajalita a ochota učit se
* Nadšení pro design interiérů
* Poctivost a zodpovědnost
* Schopnost týmové spolupráce a komunikace se zákazníky

Náplň práce:
* Asistence v obchodě s interiérovým vybavením
* Obsluha zákazníků a poskytování rad v dekorování interiérů
* Udržování pořádku a prezentace produktů v obchodě
* Pomoc s návrhy interiérů pro klienty dle jejich požadavků
* Administrativní podpora týmu dle potřeby

Nabízíme:
* Možnost získání cenných zkušeností v oboru
* Příjemné pracovní prostředí
* Pevná pracovní doba, ideální pro studenty

Pokud vás tato pozice zaujala a chcete být součástí našeho týmu, napište na info@mfart.cz nebo zavolejte na 775152221 .
Nástup od 1.10.