Zaoblené profily příček MILT – vpusťte organické tvary do vaší kanceláře

Publisher
Tisková zpráva
01.07.2019 13:15
MILT s.r.o.

Czech Republic

Současný trend v designu komerčních interiérů podporuje lehkost a estetiku. V kancelářských prostorách se mají zaměstnanci cítit příjemně a rádi zde trávit svůj čas. Zaoblené profily příček MILT, ať už v řešení s dvojsklem MiltDesign nebo s jednosklem GlassTech, vnášejí do interiéru dosud nezvyklé organické tvary a umožňují osekávat ostré hrany a úhly.

Kanceláře HB REAVIS v Bratislavě

V realizovaném řešení zaoblených profilů příček MiltDesign pro mezinárodní developerskou společnost HB Reavis v jejím bratislavském sídle jsme se pustili do velmi odvážných různě zaoblených tvarů zasedacích místností.

V případě zasedací místnosti se speciálním akustickým obložením a výsekovým sklem je při zvýšené potřebě soukromí možné skleněný průhled zakrýt závěsem. Možností jsou samozřejmě také žaluzie, zatmívaná nebo různě barevná skla či polepy a potisky skleněných příček.

Pobočka ČSOB ve Vyškově

Zaoblené profily příček GlassTech s jednosklem v prostorách vyškovské pobočky banky ČSOB umožňují bankéřům vizuální komunikaci s klienty, ale zachovávají vysokou neprůzvučnost. Při jednáních o finančních prostředcích klientů, tak k ostatním osobám na pracovišti neunikne ani slovo.

Kancelářské prostory společnosti Sygic

A nakonec zaoblené profily příček GlassTech v bratislavských kanceláří společnosti Sygic se zapuštěnými stropními a podlahovými profily umožnily vytvořit jedinečnou zasedací místnost, která je s doplněním nábytku v retro stylu dominantou těchto vzdušných a moderních prostor lídra v oblasti navigačních systémů.

Nebojte se zaoblených profilů skleněných příček a jejich využití v komerčních interiérech. Díky zaobleným profilům přestavitelných prosklených příček MILT, budou kancelářské prostory a další komerční prostory různého druhu, působit harmonicky a přitom nadčasově. Vysoká neprůzvučnost přestavitelných příček MILT, jedinečnost dodaného řešení, realizace zakázky od A do Z a pozáruční servis jsou pro českou společnost MILT samozřejmostí.MILT PRAHA
Budova Gen, U garáží 1
170 00 Praha 7

MILT BRNO
Vintrovna 433/3e
664 41 Popůvky

www.milt.cz
info@milt.cz
0 comments
add comment

Related articles