Designová okna Inspiro a Progression s rámem i bez

Publisher
Tisková zpráva
08.11.2016 13:45
Jak dokládá certifikát německého Passivhaus Institutu v Darmstadtu a nominace na Ekologického oskara, dřevěná okna a dveře českého výrobce Slavona splňují tepelně izolační vlastnosti v nejvyšší hodnocené třídě phA. Okna ze Slavonic však nejsou jen odrazem parametrů a čísel vyhovujících požadavkům pasivních domů, ale také jejich designovým doplňkem. Jednoduchost a krásu v sobě pojí design Progression nebo novinka letošního roku design Inspiro a Blue Line.

Kolekce zahrnují řešení od oken, přes posuvné a balkonové dveře, rohové sestavy až po vchodové dveře, to vše domu na míru. Důležitým aspektem návrhu je vyladění technického řešení celé řady.

Se stavbou Domu nad vodopádem v Telči dokonale korespondují minimalistická okna PROGRESSION. Autorem projektu je Ing. Arch. Jiří Ondráček, ARCHOO. Stavba zvítězila v soutěži Ekologický oskar. Foto: Jaroslav Svoboda jsphoto.czDesign bez viditelného rámu

V moderní architektuře se uplatňují čisté velké plochy okna se snahou vnímat pouze plochu skla. Toto architektonické řešení plně souzní i se závazkem na co nejlepší tepelně technické parametry okna. V energeticky úsporném domě je nejvýhodnější celý rám zateplit. Design oken PROGRESSION je navržen tak, že celý rám je překrytý fasádoua díky tomu je okno také odolné proti povětrnostním vlivům a nevyžaduje údržbu.


Dřevěný rám designovým prvkem

Pokud je záměrem nechat prostor dřevěnému rámu a podtrhnout přírodním materiálem vzhled domu, pak je optimální volbou designové okno INSPIRO.Okno INSPIRO je oknem dvou tváří s bezpočtem kombinací vnitřního a vnějšího provedení.Na designový rám okna INSPIRO může plynule navázat bezrámové zasklení BLUE LINE.

Více informací o oknech a dveřích najdete na www.slavona.cz
0 comments
add comment

Related articles