Source
ČKA
Publisher
Tisková zpráva
23.04.2019 22:20

back to article
4 comments
To neni dobra volba
Novotny
| 25.04.19 04:40
Jan Kasl byvaly politik, ktery se stale snazi do politiky vratit.
Navic spoluzodpovedny za hrozne hospodareni komory.
To neni dobra volba.
To není dobrá volba
David
| 01.05.19 11:43
Jan Kasl je pořád politik (Demokraté Jana Kasla). Dost se angažoval i v posledních komunálních volbách v Praze společně s TOP 09.
Navíc má v Praze byznysové zájmy, které s architekturou vlastně dost nesouvisí.
To není dobrá volba
Q
| 02.05.19 11:20
Jan Kasl dostatečně projevil své mravy, když před deseti lety prostřednictvím nehorázných lží obhajoval neobhajitelnou "regulérnost" soutěže na Národní knihovnu: blog.aktualne.cz/blogy/jan-kasl.php?itemid=1802
Nevhodne a urazlive vyroky
s
| 26.02.20 10:12
Divim se, ze tady nikdo nezminil tuto reportaz (https://wave.rozhlas.cz/mladi-architekti-pracuji-za-mizerne -penize-bez-smlouvy-jaka-je-odvracena-strana-8123239) , kde se pan Kasl velmi necitlive reaguje na prekerni situaci mladych architektu. Tady je velmi dobre poznat, ze nema zadny zajem na zlepseni situace zamestnancu. Vsichni maji otrocit a drzet hubu, hlavne zeny.
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.