STOPRO Architects a Raz23 hledají PROVOZNÍHO MANAŽERA/KU

Contact
Petr Stojanov
pstojanov@stopro.cz
tel. 728356350

Region
Prague, Czech
Inserted
16.10.2024 10:22
Hledáme dynamického a zkušeného provozního manažera/ku, který/á se připojí k našim kancelářím STOPRO spol. s r.o. a Raz23 s.r.o. Pokud máte ekonomické vzdělání a orientujete se v oblasti projekce a architektury, nebo máte chuť se v oboru rychle rozvíjet, rádi vás uvítáme!

Náplň práce:
• Koordinace každodenního provozu kanceláří a týmů
• Optimalizace pracovních procesů a zavádění inovativních řešení
• Spolupráce s architekty a projektanty na realizaci projektů
• Monitorování výkonu a analýza dat pro zvýšení efektivity
• Zajištění dodržování kvalitativních a bezpečnostních standardů

Požadavky:
• Vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomie, managementu nebo příbuzném oboru
• Min. 3 roky zkušeností na obdobné pozici
• Znalost systému Navigo 3 výhodou, nebo ochota se ho naučit
• Vynikající organizační a analytické dovednosti
• Silné komunikační schopnosti a schopnost vést tým

Nabízíme:
• Stabilní pracovní poměr (HPP)
• Atraktivní platové ohodnocení
• Firemní benefity
• Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
• Příjemné a kreativní pracovní prostředí v pražských Vršovicích
• Týmovou kulturu založenou na spolupráci a inovacích

Pokud máte vášeň pro efektivní řízení a chcete se podílet na úspěchu našich kanceláří, zašlete svůj životopis na email stopro@stopro.cz.
Těšíme se na vaši odpověď