YDS architekti hledají posilu!

Contact
Ing. arch. Jan Studený
jan@ydsarchitekti.cz
tel. +420728869593

Region
Prague, Czech
Inserted
20.09.2024 14:46
Do architektonického ateliéru v centru Slaného hledáme architekta a projektanta pozemních staveb (případně oba v jednom) s proaktivním přístupem a praxí, který je samostatný, spolehlivý a pečlivý.

Náplň práce:
Projektant:
- Zpracování stavební části PD ve stupni DÚR, DSP, DPS
- Schopnost zpracovat profese ve stupni DSP výhodou
- Vedení a koordinace projektů - spolupráce se subprofesanty
- Účast na kontrolních dnech
- Nezbytná agenda

Architekt:
- Zpracování AS a ÚS (2D/3D)

Požadujeme:
- VŠ obor stavitelství nebo architektura
- Znalost práce v programu Autodesk (AUTOCAD podmínkou)!
- Dobrá znalost českého jazyka!

Nabízíme:
- Adekvátní finanční ohodnocení
- Mladý a přátelský kolektiv,
- Neformální přístup a zajímavé benefity

V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu a portfolia na jan@ydsarchitekti.cz.