4 komentáře
Venkov
Ivana
| 16.08.18 07:04
Tak po poměrně dlouhé době zde představujete projekt objektu z venkova , který je naprosto skvělý a na venkov se hodí, nádherně zapadne v okolí, neruší svojí nabubřelostí a přitom je velice přívětivý a funkční . Gratuluji autorům i majiteli ….
konečně
Dagmar Kovalčíková
| 17.08.18 04:13
Připojuji se k výše uvedenému komentáři. Takové stavby patří na náš venkov!
Tepelná ztráta objektu
Michaela
| 23.08.18 08:54
Stavba je ukázkou venkovské architektury, zajímalo by mě prosím jaká je tepelná ztráta objektu při skladbě s kamenným zdivem? A jak vychází PENB? Děkuji a přeji krásné bydlení....
Tepelná ztráta objektu
RHc
| 26.08.18 09:35
Tepelně izolační složku obvodového pláště tvoří tep. iz. keram. tvarovky Heluz family 38 (380mm). Vnější kamenná přizdívka tl. 180mm tvoří funkci ochrannou, akumulační a vizuální. Mezi je 40mm provětrávaná mezera. Třída energetické náročnosti budovy pro celkovou dodanou energii A (mimořádně úsporná).
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od Radek Hadrbolec