Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Střešní atypická okna Solara - symbol variability a tepelné pohody
Střešní atypická okna Solara - symbol variability a tepelné pohody

Proč by se měla střecha přizpůsobovat oknům, když se mohou naopak okna přizpůsobit jakékoli střeše? Český výrobce střešních oken Solara nabízí klasické tvary oken i zcela atypické. Výhodou je neomezená velikost a tvarová variabilita, tedy více světla v místnosti a originální vzhled bydlení. Novinkou jsou prosklené střešní dveře na terasy podkrovních bytů. Solara sází na kvalitu a na individuální potřeby zákazníka.

Výběr a kvalita
Pro atypické řešení střešních oken se stavitelé rozhodnou u komplikovaného tvaru střechy nebo když chtějí podkroví dopřát maximální možné prosklení a zajímavý designový prvek. V nabídce jsou okna výklopná, posuvná nebo otevíravá do strany. Společnost Solara nabízí širokou škálu možností a přizpůsobení přáním a potřebám každého zákazníka. Střešní okna jsou vyrobena z kvalitního dřevěného masivu, ve kterém je zabudované prémiové kování Siegenia pro snadné a fukční otevírání. Výrobce nabízí i možnost výběru vnějšího oplechování, klik, elektroovládání a dalšího příslušenství. Individuální přístup přispívá ke spokojenosti mnoha zákazníků.

Posuvná střešní okna
Posuvná střešní okna Solara jsou jedinečná. Prosklené plochy se odsouvají nad krytinu nebo nad pevně prosklenou část. "Vaše posuvné okno je provedeno velmi kvalitně. Po 3 letech provozu působí vizuálně i funkčně skvěle. Také manuální posuvné otevírání funguje lehce - skutečně přesvědčivý koncept," píše pan Stenger z Německa, kam česká firma svá unikátní okna již mnoho let vyváží.

Střešní výstupy
Rekonstrukce podkrovních místností s sebou přináší také možnost využívání střešních teras. I střešní dveře jsou v nabídce společnosti Solara. Podkrovní místnost je díky nim dokonale osvětlená a má pohodlný výstup na terasu, která zajistí další prostor pro Vaše spokojené bydlení. 

Solara se řadí mezi přední české výrobce dřevěných střešních oken, velkoplošného střešního prosklení a střešních výstupů již 25 let. Zaměřuje se především na tepelný komfort v podkroví, kvalitu a nadstandardní přístup k zákazníkům. Inspirujte se na webových stránkách www.solara.cz a prosvětlete své podkrovní bydlení.
Zdroj: Solara s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 31.05.16 07:00
Návštěvnost: 2000 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.