Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Solara s.r.o. picture
Solara s.r.o.
Váš partner pro střešní prosklení
U Skladu 1, 143 00 Praha
tel: (+420) 244 400 853
mob: (+420) 602 617 877
fax: (+420) 244 400 853
e-mail:
web:

Společnost Solara s.r.o. je český výrobce střešního prosklení. Specializuje se na vývoj, výrobu a montáž střešních oken, ateliérových prosklení, střešních balkonů a výstupů. Jedinečným know-how firmy je výroba velkoplošných odsuvných střešních prosklení Solara PERSPEKTIV.

"Vývoj produktů Solara je založen na 25leté přímé zkušenosti a pravidelných inovacích. Díky tomu nabízíme propracovaná a indivi- duální řešení střešního prosklení - s nápa- dem a vysokou užitnou hodnotou. Jsme pružní a rádi realizujeme i nestandardní či ambiciózní představy uživatelů prostor, projektantů i architektů. Z časté spolupráce s ústavy památkové péče vznikla řada výrobků učených přímo pro historicky cenné budovy.

Naše služby jsou komplexní: zjistíme situaci na stavbě, navrhneme konstrukci prosklení i optimální návaznost do stávajícího střešního pláště, prosklení vyrobíme, dodáme a namontujeme. Máme svůj design oken, vyvíjíme a používáme nekomplikované ovládání s vysokou užitnou hodnotou a zaměřujeme se na celoroční tepelný komfort - řešíme složení trojskla, materiály i technologii použitou pro vlastní zasklení a profilaci rámů oken. Již několik sezón směřujeme k tomu, abychom svými produkty změnili běžnou představu o klimatu v podstřeší: v létě přehřáto, v zimě prochladlo.

Vyrábíme z prořezávaného masivu dřeva, které považujeme za nejvhodnější materiál díky úrovni vnitřních povrchových teplot profilů, estetické hodnotě (dřevo tradiční, zdravé, krásné), vysokému modulu pružnosti a téměř neomezeným tvarovým možnostem. Dřevo nám umožňuje vyrábět lichoběžníková, trojúhelníková, oblá či kruhová prosklení. Pečlivě dbáme na jeho kvalitu i zpracování - máme v rukou celý proces od výběru kmenů, zrání a sušení, až po prořezávání vhodných kusů pro daný výrobek.

Výrobní areál firmy je situován jižně od Prahy. Je charakteristický rozvojem místních brownfields (renovace původních zemědělských budov a zázemí), ekologickým přístupem (šetrné výrobní technologie, zpracování kmenů z lokálních zdrojů, vytápění prostor dřevným odpadem, kultivace okolí areálu) a růstem strojové vybavenosti.

Profilujeme se jako partner pro moderní střešní prosklení - nízkoprostupová, krásná, vyráběná zakázkově." Ing. Petr Formánek, ředitel společnosti
Reference

Další reference
Střešní prosklení Solara PERSPEKTIV v Mnichově jako výstup na budoucí terasu

Střešní prosklení Solara PERSPEKTIV v Ostravě

Střešní prosklení Solara PERSPEKTIV v kombinaci s výklopně-kyvnými křídly

Kyvná střešní okna Solara LIDO IQ

Střešní prosklení Solara VARIATIK, palác U Hybernů v Praze

Různé střešní prvky Solara, rekonstrukce starého mlýna, Děčín

Související články
Návštěvnost: 9210 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.