Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Dům jako kabriolet – včetně elektroovládání
Dům jako kabriolet – včetně elektroovládání
Novinka: zalomené posuvné střešní prosklení – posuvné střešní dveře Solara


Na prestižním veletrhu BAU 2015 v Mnichově představil český výrobce Solara novou řadu posuvného střešního prosklení PERSPEKTIV. Zalomené posuvné střešní dveře Solara PERSPEKTIV umožňují komfortní výstup na střešní terasu. Jsou to designová a jedinečná velkoplošná prosklení, která umí vytvořit vložený střešní balkon i v prosté šikmé střeše. Zabudováním tohoto výrobku vznikne v podkroví jedinečný prosvětlený prostor. Od základního posuvného střešního prosklení Solara PERSPEKTIV se liší svým zalomením a svislou částí.Posuvné střešní dveře z řady Solara PERSPEKTIV jsou zakázkově vyráběné. Celé plochy prosklení se odsouvají nad krytinu či nad fixně zasklenou část - mění dům na kabriolet.

Systém posuvu vyvinutý pro náročné klimatické podmínky střech je vyroben z nerezi a jachtařských ložisek. Umožňuje lehký a plynulý posuv i pro rozměrné a počasím namáhané výrobky. Střešní prosklení z dřevěného masivu je osazeno kvalitním zabudovaným kováním Siegenia Aubi, složení skel a zastínění řeší výrobce individuálně. Na výběr jsou všechny populární materiály vnějšího oplechování od Rheinzinku, mědi, Prefy až po oboustranně lakovaný hliníkový plech. Elektroovládání včetně napojení na inteligentní řízení bytu a dešťového i větrného čidla je součástí nabídky a podtrhuje luxusní úroveň nového výrobku.


Pro návrh prosklení kontaktujte Stanislava Duška či Jakuba Formánka z týmu Solara s.r.o..


Za Solara s.r.o.
Mgr. Jakub Formánek
Zdroj: Solara s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 12.03.15 07:45
Návštěvnost: 3528 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.