Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Prosklení střechy - atraktivní i úsporné
Prosklení střechy - atraktivní i úsporné


Úsporné střešní prosklení a střešní okno pro nás znamená co nejvyšší tepelnou stabilitu v interiéru, přiměřené pořizovací náklady a moderní funkčnost bez kondenzací a námrazy.

Tepelnou stabilitu řešíme pro obě exponované sezóny – zimní mrazy odcloní trojskla správně zapuštěná do zatepleného rámu, v letních parnech fungují protisluneční pokovení skel a vhodné zastínění.

Tvrdíme, že pořizovací náklady jsou i u kvalitního střešního prosklení nízké. Chce to konzultaci s výrobcem, rozhodnout kde jednoduše ušetřit a kde se to naopak nevyplatí. Úsporu přinese například dobře zvolený poměr fixní, levnější plochy a otevíravých částí.

Funkčnost bez kondenzací a námrazy nezajistí pouze střešní okno či střešní prosklení, ale řemeslná kvalita detailu zapuštění skla do rámu věci také zásadně pomůže. K dosažení perfektního výsledku potřebujeme také dobré partnery v projekci - na vhodné řešení skladby střešního pláště a celkových vlhkostních poměrů v domě.

Prosklení nás baví, chcete-li je s námi probrat, obraťte se na nás.

za Solara s.r.o.
Mgr. Jakub Formánek
www.solara.cz
Zdroj: Solara s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 25.11.13 11:00
Návštěvnost: 4555 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.