Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Omítky Visage „Seznamte se“ - květnové semináře o novém systému omítek Ceresit
Omítky Visage „Seznamte se“ - květnové semináře o novém systému omítek Ceresit

Nudí Vás využívání stále stejných materiálů, tvarů a jednolitých koncepcí? Jste unaveni z uniformních projektů tradičních fasád a fasád na zateplovacích systémech? Chtěli byste dosáhnout skvělého a elegantního vizuálního dojmu tradičních přírodních materiálů při využití nejmodernějších technologií?

Proto Henkel ČR představuje systém Ceresit Visage, umožňující vytvářet struktury přírodních materiálů ve třech základních kategoriích: kámen, dřevo a kov. Jedná se o novinku pro využití v interiéru i exteriéru, na tradičních podkladech i zateplovacích systémech. Výrobky jsou součástí certifikovaného zateplovacího systému Ceresit Ceretherm.

S novinkou v nabídce firmy se budou moci architekti, projektanti, realizační firmy a další zájemci z řad odborné veřejnosti seznámit na odborných seminářích, které budou v květnu probíhat v Ústí n. Labem, Ostravě, Brně a Praze. Registrovaní účastníci obdrží na semináři zdarma katalog Ceresit VISAGE, katalog Ceresit Ceretherm ETICS a CD s kompletními informacemi o omítkách a nátěrech VISAGE.

Program seminářů:
8.00–9.00 Registrace účastníků
9.00–9.05 Přivítání účastníků, seznámení s cílem semináře
9.05–9.40 Energeticky úsporná architektura, reliéfy a plastické prvky fasád, Ing. Arch. Pavel Kecek
9.40–10.15 Omítky Visage "Seznamte se" - představení netradičních povrchových úprav Ceresit Visage s designem přírodních materiálů, Richard Černoch
10.15–10.35 Omítky Visage "Jak na to", představení nástrojů pro tvorbu a realizaci projektů v rámci systému Ceresit Visage, Ing. Petr Raboch
10.35–11.15 Ekonomické aspekty navrhování, výstavby a provozu budov v souladu s energetickými standardy, Ing. Petr Veleba
11.15–12.15 Diskuse u panelů s jednotlivými omítkami, občerstvení

Více informací na www.ceretherm.cz/seminar

Zdroj: Henkel ČR, spol. s r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 21.04.11 17:45
Návštěvnost: 4851 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.