Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Srubový dům
Srubový dům Tomáš Kudílek 16.04.08 22:13
Zdravím návštěvníky webu. Mám prosbu..... zajímám se o Kanadské sruby. Posledních pár let se u nás docela uchytily. A proto si ho také stavím, chci to zvládnout svepomocí a s rodinou. všechny povolení už mám vyřízeny už jsou hotovy i základy. Ale pár věcí co jsem ještě doposud nepochopil bych se chtěl nějak dozvědět. V pár firmách když sem chtěl nějaké informace tak někteří nevěděli a nebo mi nechtěli nic prozradit. Informace které získám budou jen pro vlastní potřebu a rozhodně je nebudu dále rozšiřovat... Proto bych vás chtěl poprosit o informace i fotky, nejvíce co se potřebuji vědět je, jak se napojují klády ve vodorovném směru, jakou formou přeplátování a podobně. Pokud se najde člověk který by si našel chvilku a poslal mi nějaké informace byl bych mu vděčen. Děkuji s pozdravem Tomáš Kudílek

tomas.kudilek@email.cz
kniha Martin Rosa 16.04.08 22:44
> Srubové domy z kulatin

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.