Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
BOCA Group, a.s. picture
BOCA Group, a.s. picture
BOCA Group, a.s.
Vinohradská 2828/151, ATRIUM FLORA – vchod B, 13000 Praha
tel: 222 712 433
e-mail:
web:

 

Společnost BOCA je předním českým odborníkem na podlahové krytiny. Na trhu se pohybujeme již 25 let. Od samého počátku se orientujeme na práci s kvalitními materiály a poskytování profesionálních služeb. Každé zakázce věnujeme maximální pozornost bez ohledu na její velikost – vyřešíme podlahy do rodinného domu stejně jako velké administrativní budovy.

Poskytujeme komplexní servis od poradenství přes instalaci a údržbu až po individuální úpravy či design na míru. V našem showroomu vám rádi předvedeme vzorky všech nabízených produktů a poskytneme odbornou konzultaci.

Široký výběr koberců

Velké zastoupení v našem sortimentu představují koberce – ty jsou naší srdeční záležitostí. Ať jde o koberce celoplošné či kusové, v rolích nebo kobercové čtverce, přírodní či z umělých vláken, zátěžové či luxusní, vždy se můžete spolehnout na nejvyšší kvalitu materiálu i provedení.

Designové cementové stěrky a betonové podlahy

Univerzální cementové stěrky Microtopping a Architop lze aplikovat na podlahy, stěny, schody, kuchyňské linky, do sprchových koutů a dalších míst. Nabízíme i designové betonové podlahy Nuvolato vyznačující se vysokou odolností a dlouhou životností. Všechny tyto povrchy lze obarvit a opatřit různými povrchovými úpravami, což z nich dělá výjimečný designový prvek.

Luxusní dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy v našem sortimentu zastupuje italský výrobce Mardegan se svou nabídkou kvalitních vícevrstvých dřevěných a parketových podlah, mozaik a moderních dřevěných obložení stěn, vše s výjimečným italským designem. Produkty Mardegan nabízejí široký výběr provedení a specifikací – materiál nášlapné vrstvy, povrchové úpravy, rozměry, barvy a styly.

Všestranný tkaný vinyl

Tkaný vinyl je materiál s velkým designérským potenciálem. Vhodný je nejen jako podlahová krytina, ale i jako potahový materiál, na stěny či k výrobě akustických panelů. Jeho vynikající užitné vlastnosti jej předurčují pro použití i v komerčních a průmyslových prostorách s vysokou zátěží.

Kaučukové podlahy s potenciálem

V našem sortimentu naleznete i italské kaučukové podlahy Artigo, přičemž kaučuk je coby extrémně odolný, hygienický a na došlap příjemný materiál vhodný především do kanceláří, škol, nemocnic, obchodů a jiných veřejných budov.

Univerzální vinylové podlahy

Univerzální podlahovou krytinou jsou i vinylové podlahy Expona, SimpLay a EarthWerks, které nabízíme v dekoru dřeva, kamene, kovu či s některými speciálními vzory. Kolekce vinylů Polyflor pak zahrnuje speciální vodivé a protiskluzové podlahy.

Nezbytné čisticí zóny

Nabízíme různé druhy čisticích zón a rohoží, které dokáží efektivně ochránit interiér před nečistotami. Na přání je možné opatřit je jakýmkoliv logem či motivem.

Koberce

Cementové stěrky a betonové podlahy

Dřevěné podlahy

Tkaný vinyl

Kaučukové a vinylové podlahy
Reference
Související články
Návštěvnost: 956 čtenářů
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.