Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Dálkové studium
Dálkové studium David 29.06.09 09:16
Ahoj, mám dotaz. Již třetím rokem pracuji v Praze na obchodní pozici ve společnosti zabývající se stavbou a dost jsem se začal zajímat o obor architektury. Zajímalo by mě zda jde architekturu studovat dálkově, protože jsem odkázaný na měsíční příjem ze zaměstnání. A nebo zda si jde upravit studíjní program tak, abych k tomu mohl pracovat 8 h denně (mám klouzavou pracovní dobu, takže může pracovat od 6:00 ráno do 19:00 jak chci).
Děkuji za radu.
...Nikoliv!... šakal 29.06.09 12:26
...Bývaly v republice tři vysokoškolské obory, které nikdy, ani za komunismu, studovat dálkově nešlo: architektura, medicína a teologie. Důvodem je skutečnost, že zmíněné obnory vyžadují vysoce interaktivní způsob studia, jehož těžiště spočívá v práci v atelierech, v laboratořích a obecně v intenzivním kontaktu s pedagogy.

Prezenční studium si kvůli pracovnímu úvazku upravit lze a dělá to tak skoro každý. Znamená to sice, že studium budete muset šidit, jak to jen půjde, protože na plný záběr na obou frontách Vám síly stačit nebudou. Ale oni už jsou na to ve škole zvyklí...(7:- /)
dálk.studium jay 29.12.09 10:12
dálkově lze studovat pouze na univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně jsou tam obory nejblíže architektuře průmyslový design,prostorová tvorba aj.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.