Zdroj
Radka Fialová
Vložil
ČTK
23.05.2008 10:55
Polsko

Varšava


zpět na článek
4 komentáře
ová
iván
| 23.05.08 01:49
kdo je zaha hadidová?
ová...
Vaclav Vins
| 25.05.08 08:07
asi nějaká podřadná česká modelka?
Zahadna ZahaHa
A.A.London
| 25.05.08 12:09
Vyborne bratri Polaci! Do toho! Vice mralodrapu ve Varsave znamena mene tech samych v Praze. Ve Varsave ty mrakodrapy potrebuji, jiz jenom aby schovali ten socialisticko-realisticky (realitni?) Palac vedy a kultury. Ta nase "sorela" (hotel Internacional) je mnohem mensi a navic (nastesti) schovana v doliku, tak Praha se bez tech ztoporenin od "svetoznamych architektu" snad obejde. Vcetne te zahadne (modelky?) ZahaHa. Ta jeji vzducholod, stojici zaborena na nose, bude asi dalsi londynska "okurka", jenom navic s vrtulkou na (vztycene) zadi. Jak lide mohli drive stavet baraky, co vypadaly jako baraky, dnes jiz asi nepochopime. Chudaci. Jeste ze to nevi, o co prisli. Jinak by se asi v hrobe (smichy?) protaceli.
mrakomoderna
hoja
| 25.05.08 07:19
Ano: moderní architektur = mrakodrap. A čím více na východ, tím vyšší!
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.