Virtual reality studio

Vložil
Tisková zpráva
14.05.2019 08:30

Virtual reality studio, s.r.o. je vysoce specializované studio zabývající se prezentací modelů z 3D software prostřednictvím high end virtuální reality. Mezi našimi zákazníky jsou architekti, designéři, developeři, reklamní a PR agentury, ale také zástupci z několika průmyslových oborů.


Nabízíme prostor a nejvyspělejší techniku pro prezentaci vašich projektů z oblasti architektury, designu a průmyslu. Váš klient si nasadí brýle a bude mu promítnut daný model, který si může fyzicky projít a získat tak konkrétní prostorový obraz o projektu. Zásadním způsobem tak zjednodušíme a zrychlíme celý proces plánování a rozhodování o hmotě a prostoru. Obzvláště užitečná je tato technologie při rekonstrukcích, kdy dochází k rozhodnutím bourat či nebourat, která za sebou nesou nemalé investiční náklady. Ušetříme Vám tak miliony starostí – myšleno v korunách.

Pokud potřebujete zákazníky nebo veřejnost zaujmout, je VR tou ideální cestou. Její silný wow efekt odzbrojí každého a vytvoří mu tak reálný obraz o projektu. S ohledem na mobilitu můžeme posloužit coby zobrazovadlo při pořádání tiskových konferencí, prezentacích soutěžních návrhů nebo součást vaší veletržní expozice v rámci celé ČR i Evropy.

V současné době hledáme vhodné prostory pro pobočku v Praze, jejíž otevření se plánuje v dohledné době.

Kontakt:
Virtual reality studio, s.r.o.
Cejl 76
Brno 602 00

tel. +420 739 094 091

www.vr-studio.cz
e-mail: info@vr-studio.cz
Facebook
0 komentářů
přidat komentář