VELUX přiveze na FOR ARCH také virtuální realitu

Interaktivní stánek a atraktivní doprovodný program pro veřejnost i odborníky

Vložil
Tisková zpráva
20. 09. 2017 22:00
Brno, 12. září 2017 - Společnost VELUX Česká republika představí na letošním stavebním veletrhu FOR ARCH kromě novinek a kompletního portfolia oken a stínicích doplňků také několik zajímavých a divácky atraktivních témat. Doprovodný program je zaměřený na všechny zájemce o zdravé bydlení i na odborníky. Hlavní prezentaci společnosti VELUX naleznete na stánku A13 v hale č. 3, komentovanou VELUX Live Show v hale č. 6 (SUSO). Veletrh se koná ve dnech 19.-23. 9. 2017.

"Pokud někdo uvažuje o výstavbě nového bydlení nebo renovaci toho stávajícího, měl by do svých plánů zahrnout také otázku denního světla a čerstvého vzduchu, které mají významný vliv na naše zdraví a celkový komfort bydlení. Díky virtuální realitě zde můžete zažít rozdíl mezi správně a špatně prosvětleným prostorem. Můžu proto jen doporučit, aby si ji zájemci přišli vyzkoušet na vlastní oči," sdělil Petr Král, marketingový manažer VELUX Česká republika.

VELUX ČR se na největší a nejnavštěvovanější stavební veletrh v ČR vrací po třech letech a přináší velmi zajímavý program nejen pro laickou, ale také odbornou veřejnost. Z programu vybíráme:

Program hlavní prezentace společnosti VELUX (stánek A13, hala 3)
  • Virtuální realita - premiéra, atraktivní využití technologie VR při vizualizaci situace v podkroví před a po rekonstrukci.
  • Dvojsklo vs. trojsklo - vyzkoušejte si na vlastní kůži, jak izoluje trojsklo
  • Dalibor Krch / výtvarník a ilustrátor - živé ztvárnění příběhů inspirovaných světlem
  • Střešní okna VELUX - prezentace nového portfolia střešních oken VELUX
  • Designová novinka roku 2017 - představení světové novinky, světlíku se zaobleným zasklením
  • Průvodce správným stíněním - prezentace kompletního sortimentu stínicích doplňků VELUX
  • Světlíky a světlovody - řešení prosvětlení pro každý typ střechy

VELUX LIVE SHOW (hala 6, Soutěžní přehlídky stavebních řemesel)
  • Výměna oken snadno, rychle a čistě - komentovaná prezentace + ukázka snadné výměny VELUX oken přímo před návštěvníkyO společnosti VELUX
Již 75 let skupina VELUX vytváří lepší životní podmínky lidem na celém světě a zpřístupňuje jim denní světlo a čerstvý vzduch střešními okny. V našem výrobním programu jsou střešní okna a výrobky pro prosvětlení ploché střechy i široká škála ozdobných prvků a žaluzií, rolet, instalačních řešení a inteligentních ovládacích prvků pro domácnosti. Tyto produkty přispívají k zajišťování zdravého a udržitelného prostředí v interiérech pro práci a studium i hru a potěšení. Fungujeme globálně - prodáváme a vyrábíme ve více než 40 zemích a na celém světě zaměstnáváme na 14 500 lidí. Vlastníkem skupiny VELUX je společnost VKR Holding A/S, jejíž akcie drží několik nadací a rodina. Další informace naleznete na webových stránkách www.velux.cz.
0 komentářů
přidat komentář