Společnost Armstrong představuje své nejzajímavější evropské projekty v publikaci A Book 2017

Vložil
Tisková zpráva
31.05.2017 23:30
Armstrong World Industries Ltd., Building Products DivisionJako každý rok vydává přední výrobce stropních podhledů Armstrong přehled nejnovějších projektů, při jejichž realizaci byly využity jeho produkty. Kromě funkce udržování kvality vzduchu, akustiky a teploty, ale také odrážení světla a zajištění hygienických podmínek v místnosti, plní stropní podhledy i další funkci - garanci atraktivního designu bez ohledu na prostředí.

Ty nejzajímavější z projektů, přesněji několik tuctů, jsou k vidění v přehledné osmdesáti dvou stránkové brožuře, která mapuje jak nové, tak zrekonstruované projekty z oblasti zdravotnictví, dopravy, školství, ale i prodeje a volného času nebo kancelářských prostor napříč Evropou. V rámci našeho regionu se do přehledu dostaly kromě výrobního závodu a kanceláří společnosti MTA na Slovensku, především zcela nové prostory společnosti Armstrong v Praze. Díky začlenění kompletního portfolia produktů, od minerálních produktů, přes kovy až po dřevo, tak funguje i jako showroom.


Mezi další evropské projekty patří kanceláře Ernst & Young v Polsku, Pitney Bowes v Itálii nebo centrální prodejna H&M ve střední Evropě a multimediální centrum Mediatheque de Caen ve Francii. Ve všech projektech se odráží stopadesátiletá tradice společnosti, kde vše sice stojí na zkušenostech, ale zároveň se vyznává jednoduchost a praktičnost, neboli "Méně je více".

A Book 2017 je ke stažení zde.
0 komentářů
přidat komentář

Související články