Původní městská vila na Mudroňově ulici v Bratislavě byla dokončena v roce 1943. V devadesátých letech prošla rozsáhlou rekonstrukcí a přestavbou na administrativní budovu. Až donedávna sloužila jako ambasáda. Nešlo o stavbu výrazné architektonické kvality, během mnoha let postupně objekt ztratil i to málo, co by v dnešní době bylo hodnotné. Návrh přestavby připravil úspěšný bratislavský architekt Ing. arch. Ilja Skoček ve spolupráci s Ing. arch. Igorem Černým, Ing. arch. Petrem Kožuškem a Ing. arch. Danicou Ščepkovou v letech 2015–2016, samotná realizace přestavby probíhala v období 2016–2017. V přestavěné vile dnes sídlí advokátní kancelář.
Složitá rekonstrukce vyžadovala komplexní přepracování dispozice a provozu domu. Přemístěním hlavního vstupu ze schodišťového prostoru do severozápadního traktu domu vznikl reprezentativní nástupní prostor s výškou více než čtyři metry. Z haly s recepcí je přímo přístupné hlavní dvouramenné schodiště. Tento zásah se výrazně projevil i na uličním pohledu. Původně "plochá" stěna dostala výrazné členění a adekvátní výraz, který zdatně sekunduje zbytku fasády. Kromě novotvaru na průčelí vily je při pohledu z ulice jasně odlišena nástavba, která nahradila původní valbovou střechu. Vysoký rád a vertikální členění původní fasády architekt nahradil horizontálními liniemi hliníkových lamel. Prosklené ustoupené podlaží s panoramatickým výhledem disponuje rozsáhlou střešní terasou, orientovanou na jihozápad.
Přestavba představuje zajímavé spojení nového s původní stavební substancí a ve výsledné podobě jsou přítomny i (pro tvorbu Ilji Skočeka netradiční) historizující odkazy. Výrazným novým prvkem je nová římsa, lemující vrchní ukončení původní budovy, evokující reprezentační budovy velkých slohů minulosti a současně rozdělující dva světy - klasický, který v dolní části vily s tradičními materiály vychází ze stavební podstaty, a nový nezávislý technicistní prvek nástavby, která přiznává, že je z jiného ideového prostředí, z jiného období.