Fantastický svět barev a tvarů

Zdroj
MyCode.cz
Vložil
Tisková zpráva
20.10.2006 14:50
Britská značka Designers Guild je synonymem špičkového interiérového designu a dekorací. Představujeme novou kolekci podzim-zima 2006.

Tvůrci nové kolekce látek a omyvatelných tapet Designers Guild se v dekorech pro letošní podzim a zimu inspirovali honosnými petěrburskými paláci, zahradami a interiéry ruské buržoazie konce 19. století. Výrazná kolekce látek a textilních tapet vychází z florálních secesních motivů a typického dekorativního stylu ruské klasiky. Motivy Marinsky, Rastrelli a Zakharov, stejně jako Sarafan, Anichov a Tatiana působí v interiéru velmi intenzívně, mají nepřehlédnutelný grafický výraz a jsou dostupné v celé paletě barev a kombinací. Stylové tapety tištěné na papír nejvyšší kvality se vyrábějí v celé řadě barev a vzorů. S pruhovanými vzory Moya a Naroda je každý interiér výrazný: ať už v tradičním ladění nebo v moderním soudobém duchu. Motiv tapety Zakharov je pak doslova diamantem mezi florálními motivy, řady Anichov a Sarafan akcentují exotické textury. Fioravanti a Coromandel jsou více tradiční, dekory Marinsky mají semišový povrch, v interiéru jsou dramatické a nepřehlédnutelné. "Kolekce Monplaisir je svůdná a opulentní. Má fantastickou paletu barev a šest designů. Zkombinujte například elegantní motivy Fioravanti a Kusmi s pruhy Moyka a mnohaberevnými dekory Rinaldi a Monplaisir," říká Tricia Guild, zakladatelka dnes již kultovní značky Designers Guild.

Britská firma Designers Guild patří na poli interiérového designu, látek a tapet k respektovaným a kreativním světovým výrobcům. Firmu založila interiérová architektka Tricia Guild v Londýně v roce 1970. Filosofie značky je založena na kombinaci kreativity, inovace a nejvyšší kvality designu a zpracování. V současné době je značka Designers Guild známa po celém světě svými kolekcemi látek, tapet, bytových a lifestylových doplňků, ale i sedacím nábytkem.
Značku na českém trhu výhradně distribuuje 3D H. Interier (www.3dh.cz).
Aktuální brožury s kolekcemi Designers Guild jsou ke stažení v sekci Info na www.MyCode.cz
Referenční projekt: Barbora Škorpilová / Mimolimit: interiéry ukázkového bytu v projektu River Diamond II


V online katalogu www.MyCode.cz lze podle řady kritérií vyhledat alternativy nábytku a bytových doplňků. Dále lze využít i další funkce katalogu: Dotaz na cenu a Žádost o katalog. Individuální dotaz na cenu umožňuje architektům a dalším zájemcům přímou komunikaci s cenovou podporou katalogu, která obratem řeší každou poptávku nebo žádost o katalog či další informace. Obsah katalogu je stále doplňován o novinky a katalogy ke stažení (v sekci Info). V katalogu naleznete sortiment značek: Arper, Brionvega, Designers Guild, Edra, EMU, Horm, iGuzzini, Magis, Mixel, Patt, Plank, Sub-Zero, Tisettanta, Tribú, Wolf, Zanotta
Dále vybrané produkty značek: Kundalini, Palluco Italia, Mimolimit, Olgoj Chorchoj
0 komentářů
přidat komentář