Zdroj
Alena Horáková
Vložil
ČTK
23.04.2019 21:25
Olomouc

Šépka architekti


zpět na článek
5 komentářů
? ...zaměstnanci muzea, ve kterém pracuje zhruba sto lidí ..??
Jaroslav Čopf
| 23.04.19 11:40
Prosím, a není tam v tom muzeu v Olomócu víc zaměstnanců než třeba v jaderné elektrárně Temelín?
A dovolili by si to, takhle drze kušnit, třeba zaměstnanci u Bati ?
ad Naštvanost zaměstnanců
Vích
| 24.04.19 10:20
Pořádek v hospodaření je vážná věc, zatím to vypadá spíše na letitou neschopnost ministerstva než NG nebo MUO. Silné řeči ministra je jedna věc a schopnost financovat a zodpovědně dělat kulturní politiku věc druhá. Pobavilo mne srovnání, že ředitel České pošty má ročně 8,5 milionů a ředitel Národní galerie 850 tisíc. Normální je, vzhledem k významu a nahraditelnosti těchto osobností, aby to bylo obráceně. Podobně je to se soutěží na SEFO, kdyby stát architektonickou soutěž v roce 2009 financoval, nemusí teď plakat nad rozlitým mlékem. A jsme u kulturní politiky jako takové, myslím, že soudruzi ve vládě udělali někde koncepční chybu. 2009 i 2019, je čas to komplexně změnit a kultuře dát, co si žádá.
Normální je, vzhledem k .....
Hlína Jiří
| 24.04.19 02:27
Normální je, vzhledem k významu těch institucí, početnosti zaměstnanců a rozsahu práce, aby to bylo ředitel České pošty ročně cca 600 tis Kč a ředitel Národní galerie maximálně cca 240 tisíc Kč.
Pane ministře žádám o ...
Josef Brofský
| 24.04.19 04:05
Vážení, dovoluji si bouchnout pěstí do stolu, a také požádat pana ministra o vysvětlení. Nejlépe personálním auditem. A co celé MUO s těmi lehkoživky rozpustit … nikomu by nechybělo a nikdo by si toho ani nevšiml.
Připojuji se, pane ministře, žádám audit
Václav Švenda
| 24.04.19 07:49
Pane Brofský, a dovedete si představit, že by ty lehkoživky z MUO se vzděláním například uměnovědec, bakalář teorie lesbického tance, genderový auditář, sociolog anarchofeminismu, musely jít pracovat a živit se rukama? Třeba na stavbě ?
A představte si ještě ke všem těm starostem, že New York kvůli emisím odmítá nové skleněné mrakodrapy !!!! To je co?!!
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.