Prostor v architektuře - pozvánka na letní workshop

Zdroj
Petra Lexová, Lenka Vrlíková
Vložil
Tisková zpráva
19.06.2017 18:45
Vážené kolegyně, vážení kolegové,
srdečně Vás zveme k účasti na letním workshopu Prostor v architektuře a Brněnská škola dějin umění pořádaný Seminářem dějin umění (FF MU v Brně) pod odbornou záštitou prof. PhDr. Jiřího Kroupy, CSc. Workshop věnovaný otázce architektonického prostoru bude probíhat v Brně ve dnech 24. – 26. srpna 2017 v přednáškové budově vily Stiassni a na půdě Semináře dějin umění. Cílem workshopu je navázat na výzkum tohoto fenoménu v Brněnské škole dějin umění, která v letošním roce oslaví devadesát let od svého založení a zároveň přiblížit současné badatelské přístupy k tomuto tématu.

Workshop je otevřen všem studentům dějin umění, architektury a příbuzných oborů, kteří se zabývají architekturou 20. století a funkcí prostoru. Samozřejmě rádi uvítáme i akademické a neakademické pracovníky.
Z důvodu omezené kapacity (20 účastníků) je nutné závazné přihlášení na celý třídenní program zasláním přihlášky do 25. 6. 2017 na emailovou adresu prostorvarchitekture@gmail.com.
V příloze Vám zasíláme přihlášku, plakát a anotaci workshopu, kde naleznete seznam přednášejících a brněnských památek, nad kterými bude vedena diskuze.
Děkujeme a těšíme se na Vaši účast

Se srdečným pozdravem
Mgr. Petra Lexová a Mgr. Lenka Vrlíková
Seminář dějin umění
FF MU Brno
0 komentářů
přidat komentář

Související články