Vložil
ČTK
12. 03. 2018 14:50zpět na článek
2 komentáře
...
Daniel
| 12.03.18 03:45
Příšerný projekt, stejně jako vše od Ekospolu. Zatímco většina developerů se za poslední roky výrazně posunula, Ekospol zůstává stejný a upřímně, pokud se kterýkoliv jejich projekt nezrealizuje, tím lépe. Tady je to jen další hrůza na příšerném místě, bez jakéhokoliv vybavení. Pokud by se jednalo o promyšlený projekt, revitalizující průmyslový areál, proč ne, ale tady jsou to jen našoupané stejné domy, které stojí na mnoha místech v Praze, mezi továrnami a železnicí. Skoro se divím, že Ekospol ty byty ještě nemá dle svého dobrého zvyku dávno rozprodané.
záporné územní rozhodnutí
Emily
| 15.03.18 01:20
Neznám projekt, ale uvedené důvody nesouhlasu nelze bagatelizovat. Byla jsem u případu, kdy SÚ a MHMP dali souhlas i přes to, že návrh na vydání ÚR byl nezákonný a kauza se otočila až po rozhodnutí MMR, že návrh porušuje zákon. Pravda se neprosazuje někdy lehko, ale není třeba se bát a je lepší vydržet a hájit správnou věc.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.