Zdroj
Petr Běhal
Vložil
ČTK
03.04.2019 22:40
Olomouc


zpět na článek
2 komentáře
Diskriminace a zvyhodnení
Mirko Baum
| 04.04.19 10:44
Na otázku diskriminace a zvýhodnění existují očividně dva různé názory, které se zjevně diametrálně liší. Názoru komory rozumím, je snadno pochopitelnou a odedávna platnou samozřejmostí. Názoru pana ministra ne. Z jaké studnice pan ministr čerpá svůj morálně/etický postoj, je těžké pochopit. Jak uklidňující, že naší kulturu řídí kormidelníci s morálním kompasem tak spolehlivým.
"...velmi složitý až gordický uzel,
Dr.Lusciniol
| 19.04.19 11:30
který je třeba v součinnosti a časové sounáležitosti rozplést. "
"Gordicky uzel" pamatuji li si ze skoly dobre, je prave ten, co nelze rozplest. Nevim jiz vice, ktery to anticky hrdina jej proto rozsekl.
To by zde znamenalo vyloucit pana Sepku, nebot ma naskok pred ostatnima jiz 10 let a jeho navrh by nyni jiz nemohl byti anonymni.
Neznam jeho pravni postaveni, v teto veci, ale predpokladam, ze by pan Sepka museum vzal k soudu, zadajice uhradu usleho mu zisku, kdyby svuj navrh uspesne postavil a mozna i vice (unik slavy ?). Good Luck.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.