Vložil
ČTK
19.09.2018 20:40
Praha


zpět na článek
2 komentáře
K výstavbě bytů
Bartošová
| 20.09.18 02:18
Chybí pár podstatných info. Cca 1/3 bytů v Praze kupují cizinci. Získat byty od developerů ano, ale darem (!) Ne kupovat, jak se často děje. Městské části by měly rozhodovat hlavně o velkých výstavbách - ty je totiž ovlivní nejvíc (a ne jednotlivé rodinné domky) - infrastruktura, požadavek na vybavenost, podoba čtvrti atd.
Jednotná metodika!
Vích
| 20.09.18 11:00
Metodické sjednocení postupů! Blíží se Praha, snad, nechtíc, oklikou, k regulačním plánům, jak je v Evropě normální? Nebo založí raději Centrální stavební úřad, jak v Číně? Na západ nebo na východ, začíná to být zajímavé.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.