Projekční kancelář v Šenově u Ostravy hledá nové kolegy nebo kolegyně

Kontakt
Michal Maslák
maslak@mm-project.cz
tel. 732 272 420

Region
jiný
Vloženo
07.10.2024 13:36
O nás
Jsme dynamicky se rozvíjející, soukromá projekční a inženýrská kancelář, která se specializuje na zpracování všech stupňů dokumentace v oblasti pozemních staveb. Naše služby zahrnují zpracování projektů různorodých stavebních objektů.
• Občanské vybavenosti
• Průmyslové stavby
Rovněž poskytujeme související služby:
• Inženýring - od povolovacího procesu až po dokončení stavby, včetně vlastní kolaudace
Součástí naší činnosti je také autorský dozor nad našimi projekty, a zabýváme se i technickým dozorem stavebníka.
Našimi klienty jsou:
• Soukromé osoby
• Právnické osoby
• Veřejné instituce, které hledají spolehlivého partnera pro své projekty
Zakládáme si na profesionalitě, preciznosti a spolehlivosti. Vytváříme moderní a inspirativní prostředí pro naše kolegy i klienty.
Hledáme
Do našeho týmu hledáme nadšeného a samostatného projektanta/projektantku, který/á se s chutí pustí do navrhování aktuálních projektů a bude schopen/na spolupracovat s dalšími odborníky z oboru. Těšíme se na vaše nápady a energii!
Pracovní doba:
Běžná pracovní doba 8 hodin denně, možnost flexibilní pracovní doby
Upřednostňujeme práci na IČ.

Pracovní náplň
• Projektování a zpracování projektových dokumentací pozemních staveb v různých stupních
• Zaměřování stávajících budov
• Komunikace s klienty – konzultace, návrhy úprav konstrukčních řešení apod.
• Soustavné vzdělávání v oboru, aktivní účast na rozvoji firmy
Požadujeme
• Vysokoškolské vzdělání, ideálně praxi v oboru min. 2 roky
• Zkušenosti v oblasti projektování rodinných domů
• Schopnost samostatně zpracovávat zakázky (není podmínkou - zaučíme)
• Znalost práce v Archicadu a MS Office
• Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
Nabízíme
• Pracovní zázemí, sdílení informací
• Možnost profesního růstu
• K dispozici firemní vybavení (PC, měřící pomůcky)
• Přátelský kolektiv
• Zajímavou práci (různorodé stavební projekty a nejen klasické rodinné domy)
• Motivující finanční ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku dané zakázky, vlastním výkonu a zkušenostech při zpracování zakázky