Nobis Studio - Interiérový designér / architekt

Kontakt
Monika Murzová
studio@nobis.cz
tel. 222 212 859

Region
Praha
Vloženo
01.10.2024 12:54
Nobis Studio je studio luxusního interiérového designu se stylovým showroomem v centru Prahy. Poskytujeme prvotřídní služby českým i zahraničním klientům, a to od úvodní konzultace a návrhu, přes stavební práce až po samotnou realizaci interiéru. Věnujeme se klasickým i moderním interiérům a naší specialitou jsou realizace na klíč.

Hledáme schopnou a samostatnou kolegyni či kolegu na pozici interiérového designéra či architekta. Budete se podílet na návrzích a studiích interiérů a exteriérů převážně rezidenčních projektů, zapojeni ale budete do všech fází projektů až po jejich předání a záruční/pozáruční servis. Požadujeme zodpovědnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem a perfektní znalost programu Autodesk Autocad.

Náplň práce

Tvorba výkresové a technické dokumentace k projektům v programu Autocad;
3D modelování;
Tvorba a samostatná projekce interiérů a exteriérů;
Komunikace se subdodavateli a příprava podkladů pro subdodavatele;
Objednávky a dohled nad jejich průběhem;
Asistence při kontrolních dnech;
Koordinace a kontrola prací na projektech, včetně koordinace montážních prací;
Vypracování cenových nabídek;
Komunikace s klienty;
Vytváření prezentací.

Požadujeme

Odborné SŠ-VŠ vzdělání;
Výborná znalost Autodesk Autocad nutností;
Velmi dobrá až výborná znalost programů Photoshop, Indesign a Sketchup výhodou;
Stavební a technické znalosti vč. orientace ve stavebních výkresech;
Schopnost operativního řešení a koordinace realizací zakázek;
Schopnost samostatného vyhodnocení situace a volby vhodného řešení;
Reprezentativní vystupování a profesionální přístup ke klientům i dodavatelům;
Vynikající komunikační a organizační schopnosti;
Anglický jazyk (středně pokročilý/B2 nebo vyšší);
Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a flexibilitu.

Co nabízíme

Zaměstnání na dobu neurčitou ve společnosti s vynikající pověstí na trhu;
Příležitost pracovat s VIP klienty;
Kancelářské prostory v centru Prahy;
Motivující plat, 20 dní dovolené;
Přátelský kolektiv.