ARCHITEKT/KA SENIOR – ČESKÉ BUDĚJOVICE

Kontakt
A8000
h.pukova@a8000.cz
tel. 725409498

Region
jiný
Vloženo
19.09.2024 13:12
Hledáme nové kolegy a kolegyně do Českých Budějovic. Naše práce se zaměřuje na komplexní proces – od úvodních návrhů a studií, přes získávání povolení a výběr dodavatelů, až po samotnou realizaci a kolaudaci.
Naše autorské projekty zahrnují Rekostrukce Nádraží v Českých Budějovicích, Revitalizace areálu Zevo a Multifunkční Pavilon Z, finalistu České ceny za architekturu.
Náplň práce:
• Vedení a účast na zajímavých projektech různých rozsahu
• Spolupráce s kolegy architekty na návrhu a vytváření architektonických studií, včetně přípravy fyzických modelů
• Podpora a konzultace pro provozní a obchodní oddělení firmy
• Příprava potřebných podkladů pro realizaci stavby a asistence během realizačního procesu
• Vyjednávání a projednávání projektových záměrů na úřadech a zajištění souladu s legislativními požadavky
Tvůj profil:
• Vysokoškolské vzdělání v oboru architektury (3-5 let praxe)
• Zkušenost s návrhem a realizací projektů v různých fázích
• Znalost Revit (výhodou), AutoCAD, Adobe, Rhinoceros nebo 3ds Max a MS Office
• Schopnost efektivně komunikovat a prezentovat návrhy
Nabízíme:
• Atraktivní mzdové ohodnocení podle praxe a zkušeností
• Stabilní a perspektivní zázemí renomované společnosti
• Odborná školení, například externí školení programu Revit (pro architekty a inženýry)
• Ideální podmínky pro získání autorizace ČKA
• Možnost přestupu mezi pobočkami
• Bezplatné kurzy angličtiny
• Přátelské a otevřené pracovní prostředí – organizujeme společné akce jako výlety, sportovní aktivity (beach volejbal, lyžování, vodáctví, hokej)
Pokud tě nabídka zaujala, zašli svůj životopis na e-mail Hance Pukové: h.pukova@a8000.cz.
Těšíme se na tebe!