Asistentka prodeje/objednávky, fakturace

Kontakt
Sedlák Interier s.r.o.
lukasek@sedlakinterier.cz
tel. 725961590

Vloženo
20.05.2020 12:32
Do našeho týmu hledáme vhodnou kandidátku na pozici: Asistentka prodeje/objednávky, fakturace - nástup možný ihned!

Pracovní náplň:

Asistence při prodeji nábytku a domácích spotřebičů
Komunikace se zákazníky, komunikace s obchodními partnery
Objednávky, fakturace, logistika, klientský servis
Správa a distribuce vzorků, katalogů a marketingových materiálů
Showroom servis – pošta, květiny, dekorace, kancelářské potřeby

Požadujeme:

Reprezentativní vzhled a vystupování
Praxe na obdobné administrativní pozici výhodou, pozice je vhodná i pro absolventky
Komunikativní znalost AJ, nebo NJ podmínkou (na úrovni telefonické a e-mailové komunikace)
Organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
aktivní ŘP sk. B výhodu

Nabízíme:

Perspektivní práci u stabilní společnosti
Získání hodnotné praxe v příjemném kolektivu
Možnost kariérního růstu
Zaměstnanecké benefity

Svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zašlete na e-mailovou adresu: lukasek@sedlakinterier.cz, předmět: Asistentka