Architekt/Architektka

Kontakt
Aneta Barošová
barosova@masak-partner.com
tel. 770153233

Vloženo
09.08.2019 10:48
Do našeho architektonického ateliéru Masák&Partner hledáme kolegu/kolegyni na pozici Architekt
Jsme zkušený a inovativní ateliér s dlouholetou praxí nabízející komplexní služby investorům v oblasti architektury, projektování, inženýrské činnosti, poradenství i projektového řízení. Jádrem projekční činnosti jsou památkové objekty a jedinečné novostavby, které zpracováváme v systému BIM.

Požadujeme:
-ukončené vysokoškolské studium
-samostatnost
-týmová spolupráce
-znalost práce v ArchiCADu
-praxe v oboru výhodou (není podmínkou)

Náplň práce:
-zpracování stavební části projektové dokumentace všech fází, včetně autorského dozoru
-týmová práce pod vedeních zkušených kolegů

Nabízíme:
-práci na zajímavých projektech v přátelském kolektivu
-motivující finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům
-neomezenou dovolenou
-flexibilní pracovní dobu
-možnost profesního růstu
-práci v příjemném prostředí v centru Prahy
-nástup ihned
-možnost dlouhodobé spolupráce

V případě zájmu zašlete CV + portfolio (pokud máte).