Projektový manažer / Projektová manažerka v oblasti prostorového plánování s možností vedení oddělení prostorového plánování Praha

Kontakt
Marie Kroupová
marie.kroupova@rhdhv.com
tel. 236 080 550

Vloženo
12.07.2019 14:23
Mezinárodní společnost HaskoningDHV Czech Republic, spol s.r.o. hledá do svého týmu pro dlouhodobou spolupráci
Projektového manažera / Projektovou manažerkou v oblasti prostorového plánování s možností vedení oddělení prostorového plánování Praha
Forma spolupráce: HPP

Náplň práce:
Samostatné vedení projektů z oblasti územního a strategického plánování
Vedení týmu odborníků z oblastí územního a strategického plánování
Samostatné zpracovávání částí těchto projektů
Aktivní komunikace s klienty a dalšími klíčovými stakeholdery realizovaných projektů
Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a koordinace přípravy našich nových nabídek

Požadavky:
Ukončené vysokoškolské vzdělání přírodovědného či technického směru (architektura, stavebnictví, územní plánování)
Zkušenosti s vedením projektového týmu
Zkušenosti s tvorbou programových koncepčních dokumentů pro obce, města či kraje, především strategických plánů, programů rozvoje
Zkušenosti s tvorbou a projednáváním územně plánovacích podkladů a územně plánovacích dokumentací, tedy územně analytických podkladů, územních studií, územních plánů a zásad územního rozvoje.
Autorizace vydaná Českou komorou architektů pro obory architektura (A1) nebo územní plánování (A2), autorizace pro obor krajinářská architektura (A3) výhodou.
Znalost právních předpisů z oblasti územního plánování
Pokročilá znalost anglického jazyka (min. na úrovni B2)
Komunikační a prezentační dovednosti
Pokročilá znalost MS Office
Znalosti a zkušenosti výhodou:
Zkušenosti s řízením mezinárodní projektů
Znalost dalších cizích jazyků
Znalost práce s AutoCAD

Nabízíme:
odměnu dle dosavadní odborné praxe
spolupráci na prestižních tuzemských i zahraničních projektech
zaměstnání v prosperující mezinárodní firmě se sídlem pobočky v centru Prahy u metra stanice Křižíkova
možnost pracovního růstu (jazykové kurzy, konference, odborné semináře, výměnné pobyty v jiných kancelářích naší firmy aj.)
flexibilní pracovní doba
možnost úpravy délky pracovního úvazku
nástup možný od 1. 9. 2019

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis a motivační dopis k rukám naší asistentky, Marie Kroupové (marie.kroupova@rhdhv.com, T: 236 080 550).