Hezkey hledá zkušené interiérové designéry a architekty (externí spolupráce)

Kontakt
Pavel Mrázek
pavel@hezkey.cz
Region
celá ČR, Slovensko
Vloženo
12.07.2019 11:04
Jste profesionál se zkušeností se samostatným vedením návrhů a realizací interiérů? Chcete mít zázemí firmy, která už od 2014 mění přístup k interiérovému designu a dostat se tak třeba k větším projektům kanceláří či restaurací a zároveň mít volnost ve vlastní tvorbě? Spojte síly s Hezkey a bavte se s námi vybavováním.

Co Vás čeká za práci?
- Návrh interiéru a dohled nad realizací
- Vy se soustřeďte na práci, my se soustředíme na to, aby se vám dobře pracovalo
- Kontakt s dalšími architekty a přístup k tomu nejlepšímu na trhu

Koho sháníme?
- Vás, pokud vytváříte skvělé interiéry
- Vás, pokud to umíte s lidmi
- Vás, pokud se chcete stále zlepšovat v designu a architektuře

A co za to?
- Platba za projekt
- Pracujte kdy a jak se Vám to hodí
- Buďte u rozvoje unikátní služby
- Potkejte zajímavé lidi

Více informací o pozici najdete na https://hezkey.cz/hezkey-hleda-zkusene-interierove-designery-a-architekty-externi-spoluprace

Chcete pracovat pro Hezkey?
Napište Pavlovi na pavel@hezkey.cz, proč si myslíte, že jste ten pravý člověk a pošlete svůj životopis a ukázky Vaší interiérové tvorby. Těšíme se na Vás!