Architekt / Masák & Partner

Kontakt
Aneta Barošová
barosova@masak-partner.com
tel. 233341951

Vloženo
11.06.2019 12:53
Do našeho architektonického ateliéru Masák&Partner hledáme kolegu/kolegyni na pozici Architekt.
Jsme zkušený a inovativní ateliér s dlouholetou praxí nabízející komplexní služby investorům v oblasti architektury, projektování, inženýrské činnosti, poradenství i projektového řízení. Jádrem projekční činnosti jsou památkové objekty a jedinečné novostavby, které zpracováváme v systému BIM.

Požadujeme:
- ukončené vysokoškolské studium
- samostatnost
- týmová spolupráce
- znalost práce v ArchiCADu
- praxe v oboru výhodou (není podmínkou)

Náplň práce:
zpracování stavební části projektové dokumentace všech fází, včetně autorského dozoru
týmová práce pod vedeních zkušených kolegů

Nabízíme:
- práci na zajímavých projektech v přátelském kolektivu
- motivující finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům
- neomezenou dovolenou
- flexibilní pracovní dobu
- možnost profesního růstu
- práci v příjemném prostředí v centru Prahy
- nástup ihned
- možnost dlouhodobé spolupráce

V případě zájmu zašlete CV + portfolio (pokud máte).