ARTIKUL hledá architekta a hlavního inženýra projektu do našeho rostoucího týmu

Kontakt
ARTIKUL architekti
info@artikul.eu
tel. +420603546909

Vloženo
12.03.2019 15:51
Hledáme samostatné a zkušené kolegy, architekty a inženýry, kteří mají vášeň pro architekturu a současně cit pro technické řešení a nebojí se ani dozoru na stavbě. Nabízíme kreativní práci na zajímavých projektech v ČR i zahraničí, flexibilní pracovní dobu a nadstandardní ohodnocení. Zašlete CV a ukázky prací, rádi se s vybranými zájemci sejdeme v pražském ateliéru.

Senior architekt:

Kvalifikace: Min. 2 roky praxe, absolvent magisterského studia, obor Architektura, Urbanismus. Zkušenosti ze všech fází projektu.

Náplň práce: Práce na všech fázích projektů různých měřítek a stavebních programů, práce na plný úvazek, částečně samostatně, částečně pod vedením hlavního architekta podle typu projektu, Zkušenosti ze zahraničí vítány.

Workflow: Autocad, sketchup, Vray, Adobe CS, Microsoft office

Hlavní inženýr projektu

Kvalifikace: Min. 5 let praxe, absolvent magisterského studia, obor Architektura, Urbanismus, nebo pozemní stavby.

Náplň práce: Práce na stavebním řešení projektu, koordinace profesí ve spolupráci s hlavním architektem projektu. Práce na všech fázích projektů – studie, DUR, DSP, DPS, autorský dozor na stavbě. Autorizace výhodou.

Pro tuto pozici hledáme i zájemce o externí spolupráci na konkrétních projektech, kterému můžeme nabídnout i samostatnou kancelář k pronájmu.