Zahradník na HPP nebo brigádu

Kontakt
Bc. Adam Boušek
abousek@bousekzahrady.cz
tel. 724 354 914

Vloženo
05.12.2018 10:13
Hledáme nové kolegy na HPP a brigádníky (lze třeba jen některé dny v týdnu) ideálně z oboru, kteří s námi chtějí tvořit a udržovat zahrádky a zahrady, instalovat závlahy, zakládat trávníky, podílet se na zimní údržbě, kácení, pracovat s technikou a mnoho dalšího. Nabízíme různorodou práci po celý rok.

Náplň práce:
• realizace zahrad
• údržba soukromé a veřejné zeleně vč. zimní údržby
• práce se stroji a zahradní technikou: malotraktory, nakladač, rotační brány,…
• další zahradnické práce (zakládání trávníků, instalace závlahových systémů,…)

Požadujeme:
• dobrou fyzickou kondici
• samostatnost a flexibilitu
• praxi nebo vzdělání v oboru, vhodné i pro absolventy
• čistý RT
• řidičský průkaz sk. B výhodou
Nabízíme:
• práci na HPP, brigádníci DPP
• dlouhodobou celoroční spolupráci
• adekvátní platové ohodnocení dle kvalit uchazeče
• odborné vzdělávání, kurzy a zvyšování kvalifikace
• zázemí stabilní firmy
• nástup možný ihned