Kovárna 3000

Kovárna 3000

řešení pro kováře a zámečníky

Nepřívěc 3, 506 01 Jičín
+420 493 573 720
+420 777 726 367
+420 493 573 721
info@kovarna3000.cz

Hlavní obrázek


Tradiční švýcarský výrobce nerezový lan a nerezové konfekce.
Firma Jakob byla založena v roce 1904. Tenkrát se zabývala výrobou konopných lan pro hospodářskou činnost v srdci Švýcarska. Dnes, o dvě generace později, je výrobní program Jakob INOX LINE se svojí širokou paletou renomovaných výrobků zastupován ve více než 50 zemích světa. Výrobky Jakob se vyznačují vysokou životností, funkčností a jednoduchostí montáže.Pro architekturu a design byly ocelové tkaniny jako dekorativní a funkční prvek objeveny před několika málo lety. Projekt francouzské Národní knihovny v Paříži byl startovním bodem jejich úspěšné historie. Zde jsme poprvé vyvinuli společně s Dominiquem Perraultem různé možnosti jejich uplatnění. Od této doby pokračujeme v rozšiřování možností jejich uplatnění v různých oblastech.
Základem pro naši kvalitu a inovační potenciál jsou desetiletí sbírané zkušenosti s výrobou technických tkanin pro filtrační techniku, stejně jako s výrobou pásů pro dopravníkové technologie. Neobyčejný vzhled ocelových tkanin dal první impuls pro jejich nasazení v architektuře a designu.


GRANDE FORGE - ozdobná kovaná ocel z Francie
GRANDE FORGE - vyjádření francouzského šarmu a nejvyšší kvality
GRANDE FORGE - pro ty, kdo ocení dokonalost
GRANDE FORGE - nejvyšší kvalita v Evropě
GRANGE FORGE - založena v roce 1948 uměleckým kovářem se po desetiletí zabývá výrobou komponentů nejvyšší kvality pro zhotovování plotů, vrat, mříží a interiérových zábradlí
GRANDE FORGE "dnes" - tým nejkvalifikovanějších kovářů, leštičů, patinérů a lakýrníků vyrábějících komponenty z kované oceli a bronzu, ale také tým zkušených designérů neustále tvořících nové prvky s ohledem na tradici
Další informace...Již od roku 1890 je značka AMF (ANDREAS MAIER FELLBACH) synonymem spolehlivosti a nejvyšší kvality. Dnes zahrnuje náš sortiment více než 5000 druhů výrobků v oblasti zámků, upínací a šroubovací techniky. Jako výrobci jsme ve vedoucí pozici v Evropě.
Vynikající výrobky jsou ale pouze jednou stranou našeho úspěchu. Stejně tak důležité je pro nás každodenní poskytování perfektních služeb našim zákazníkům. Základní kámen pro perfektní služby jsme "položili" moderní organizací našeho týmu. Péče o zákazníky našimi kontaktními osobami je rychlá, přímá a kompetentní.
Náš vyšší nárok na plnění závazků má své jméno: AMF Service - Garantie! Ta zahrnuje pět důležitých výhod, se kterými jdete vždy najisto.