Poggenpohl Czech s.r.o.

Poggenpohl Czech s.r.o.

Hlavní obrázek

LUXURY KITCHENS MADE IN GERMANY


Společnost Poggenpohl byla založena v roce 1892. Je nejstarší a nejznámější značka kuchyní na světě, která je zastoupena ve více než 70 zemích světa. Od roku 2000 také v České republice. Nezaměnitelný design kuchyní, precizní zpracování, promyšlená kompozice skladebných prvků, barev a materiálů, nadčasovost, funkčnost a kvalita, to jsou základní charakteristické rysy kuchyní Poggenpohl. Po celou dobu své existence se snaží firma Poggenpohl přicházet s novými technologiemi a nestandardními řešeními, které se postupem doby stávají etalonem i pro ostatní výrobce. Firma Poggenpohl na koncepci svých kuchyní spolupracuje s významnými světovými architekty a designovými studii jako Hadi Teherani, Jorge Pensi a FA Porsche Design.

Kuchyně +SEGMENTO
Akrylový lak HL 1110 polar white HG. Pracovní deska Technistone Nevada. Kuchyň je vybavena spotřebiči GAGGENAU a odsavačem par GUTMANN.

Kuchyň POGGENPOHL
Provedení je lak ve vysokém lesku Polar white, pracovní deska je Technistone Crystal polar white. Kuchyň je vybavena spotřebiči MIELE, GAGGENAU a odsavačem par GUTMANN.