Společnost Hörmann – to jsou i kvalitní a moderní interiérové dveře

Publisher
Tisková zpráva
20.03.2019 21:00
Hörmann Česká republika s.r.o.


Společnost Hörmann, významný dodavatel garážových vrat, pohonů, dveří a zárubní začal v roce 2016 i na českém trhu nabízet rozsáhlý sortiment dřevěných interiérových dveří, jejichž předností jsou kvalita a velká variabilita. Letos představila firma novinky z tohoto segmentu na prestižním veletrhu BAU v Mnichově.


Interiérové dveře značky Hörmann se vyznačují špičkovou kvalitou a dlouhou životností. "Díky dřevěným vnitřním dveřím firmy Hörmann se kupující doslova rozhoduje pro dveře pro celou generaci," říká Vít Kareš, jednatel společnosti Hörmann v České republice. Velmi kvalitní jsou rovněž zárubně a vysoce odolný povrch Duradecor, které koncový zákazník dostane v základní ceně dveří.

Setkaly se s úspěchem

Interiérové dveře se vyrábějí z dřevěných materiálů, masivního dřeva, MDF komponentů a dřevotřísky. Povrch dveří je z vysoce mechanicky odolného povrchu Duradecor, což je povrch lepší než CPL a mechanickou odolností se blíží povrchu HPL. Zámky interiérových dřevěných dveří Hörmann jsou od kvalitního německého výrobce Schulte Schlagbaum a kvalitní klikové sady od německé značky HAFI.

"Z reakcí odborných prodejců s mnohaletou praxí v oblasti interiérových dveří je zřejmé, že dveře si získaly oblibu jak u odborné veřejnosti, tak u koncového zákazníka," uvádí Vít Kareš. Společnosti Hörmann se v současnosti daří s úspěchem rozšiřovat síť specializovaných distributorů, a to především ve Středočeském kraji a v Praze, a plánuje další posilování této distribuční základny.

Retro i moderní interiérové dveře

Společnost Hörmann dává na výběr z jedno- i dvoukřídlových variant otevíracích dveří, stejně jako dveří posuvných. Dveře najdou využití nejen v rodinných domech a v bytech, ale také ve velkých objektech, jako jsou školy, nemocnice a úřady. Široký sortiment dřevěných dveří nabízí nepřeberné množství typů prosklení, kování, motivů, provedení a elektrických výbav přesně dle požadavku zákazníka.

Tuzemští zákazníci se letos mohou těšit na řadu novinek. Například velmi žádaná řada interiérových dveří ConceptLine se rozšiřuje o sérii plátěných povrchů navržených v módním retro stylu. Nově jsou v nabídce rovněž celoskleněné dveře, které se perfektně hodí právě ke kombinaci s dveřmi ConceptLine. Inovací se dočkalo i kování pro celoskleněné dveře. Novinkou je také posuvná lišta, která se hodí jak k dřevěným, tak celoskleněným dveřím.

Na poptávku po retro stylu reaguje nová řada interiérových dveří Montana, které se výborně hodí do rekonstruovaných interiérů stejně jako do interiérů nových, v rustikálním stylu. Naprostou novinkou je pak odstín "Taupe", který nabízí nenápadnou eleganci a luxus, vhodný zvláště do moderních objektů. Rozšíření motivů se dočkal rovněž povrch Groove s hlubokými drážkami a také barevná řada povrchu Duradecor.

Průřez sortimentem interiérových dveří lze shlédnout v rozsáhle vzorkovně společnosti Hörmann v centrále na adrese Středokluky 315.

Více informací o výrobcích naleznete na www.hormann.cz/novostavby-a-rekonstrukce/dvere/interierove-dvere/

Kontakty na prodejce v jednotlivých regionech naleznete na
www.hormann.cz/novostavby-a-rekonstrukce/vyhledani-prodejce/
0 comments
add comment